Jak dbać o zdrowie? RADY i oferta współpracy! [Biznes to my]

0

Dzisiejszy odcinek również w terenie, aczkolwiek tym razem w celach prozdrowotnych i relaksacyjnych. Rozmawiamy na temat naszego nowego, aktywnie rozwijającego się portalu internetowego Twoje Zdrowie 24 eu.

Link do naszego serwisu:
https://twojezdrowie24.eu

Serwis ten poświęcony jest w każdym zakresie tematyce zdrowego trybu i stylu życia. W dniu dzisiejszym powiemy kilka ważnych słów na temat samego projektu jak i w szerszy sposób na temat zdrowia oraz jak o nie dbać.

W związku z miejscem w którym się znajduję opowiem kilka słów na temat zalet, które niesie za sobą kąpiel wodna. Najlepiej gdy odbywa się ona w basenach z różnymi minerałami czy też solą. Pozwala ona rozluźnić nasze mięśnie, ale i także zrelaksować nasz umysł i poprawić koncentracje. Bowiem każdy organizm, aby móc efektywnie pracować potrzebuje wypoczynku. Warto więc o niego należycie zadbać. Jak mówi przysłowie w zdrowym ciele zdrowy duch!

Aby móc wypocząć szukajmy miejsc z dostępem do świeżego powietrza oraz fajnej atmosfery. Dlatego też starajmy się znaleźć czas na odpoczynek.

Warto wspomnieć o takich udogodnieniach jak masaże wodne. Pomagają one w rozluźnianiu wszystkich partii mięśniowych. Na uwagę zasługują również tzw. bicze wodne. Poprawiają prawidłowe krążenie krwi i bezpośrednio wpływają na odczucie odprężenia.

Temat przewodni dzisiejszego odcinka to przedstawienie tego, co chcemy robić za pośrednictwem naszego projektu Twoje Zdrowie 24. Dotyczy to naszego oficjalnego serwisu internetowego, a także grupy i fanpage na Facebooku. Poszukujemy osób pasjonujących się dziedziną zdrowia, medycyny, sportu i wielu innych kategorii. Zależy nam, aby projekt ten stał się rozpoznawalną inicjatywą promującą zdrowie, jak i wszystkie osoby i ich treści, które będziemy promować pod marką Twoje Zdrowie 24.

Ciekawostka jak zahartować swoje ciało i nie mieć dzięki temu grypy? Opowiadam w tym odcinku czego się nauczyłem podczas sesji oczyszczania swojego organizmu. Ten sposób możecie realizować w swoim domu podczas kąpieli.

Kolejna myśl, która przyszła mi do głowy podczas relaksu to istotna kwestia ograniczania cukru oraz soli. Jest to tzw. biała śmierć. Wszystko po to aby uniknąć takich chorób jak cukrzyca, która jest bardzo poważną chorobą i zaburza pracę całego ciała, głównie trzustki i nerek. Sól zaś zatrzymuje wodę w organizmie co nie jest zdrowe. Nie dosalajcie swoich potraw. Sól „wchodzi w stawy” co jest bardzo bolesne.

Zwróćmy też uwagę na bardzo częsty brak ruchu. Dominujący siedzący tryb życia i pracy np. jako kierowca czy pracownik biurowy tym bardziej przeszkadza nam w ruszaniu się. Należy cokolwiek zacząć robić. Można ćwiczyć nawet w domu, nawet i przez internet. Cokolwiek aby zapewnić minimum ruchu. Rozciąganie się, joga to bardzo dobre rozwiązanie. Dzięki temu spalamy cukier czy też inne złe zasoby organizmu. Jest to bardzo, bardzo ważne.

Zachęcam wszystkie osoby, które zajmują się masażem, rehabilitacją do współpracy! Chcemy Was pokazywać, promować.

Chcę Wam również przekazać sposób jak podczas wysiłku tj. wchodzenie po schodach, pod górę nie mieć zadyszki. Ważny tutaj jest prawidłowy oddech.

Czy sauny są zdrowe? Moim zdaniem tak. Jedynie z wyjątkiem osób mających problem z sercem. W przeciwnym razie jest to świetna metoda na pozbycie się toksyn ze swojego ciała przez wysoką temperaturę. Jest tutaj jedna zasada. Pamiętajcie aby później schłodzić je po szyję. To też jest kolejna metoda na uniknięcie grypy.

Chciałbym też zachęcić osoby zajmujące się tematyka zdrowej żywności. Zależy nam na aktywnym promowaniu zdrowych diet, ciekawych pomysłów na zdrowotne posiłki czy też składniki. Chcemy tworzyć społeczność związaną w tym zakresie.

Zapraszam też wszystkich producentów, osoby zajmujące się sprzedażą żywności do kontaktu. Aktywnie pracujemy nad rozwojem naszego nowo powstałego sklepu internetowego Twoje Zdrowie 24. Z wielką ochotą nawiążemy współpracę, aby móc wspólnie sprzedawać takie produkty.

Poruszam też temat bardzo dużego zanieczyszczenia powietrza, którym oddychamy. Szczególnie na Śląsku czy też w Małopolsce. Ja sam mieszkam w Żorach, obok najbardziej zanieczyszczonych miast w Polsce tj. Rybnik, Pszczyna i powietrze tam jest nie do wytrzymania. Dlatego też uruchomiłem inicjatywę Śmierdziele PL o której właśnie mówię. Uruchomiłem specjalne grupy na Facebooku oraz stronę www, a także wykonałem plakat, który można dać osobie kopcącej.

Zapraszam wszystkie osoby fizyczne, prywatne chcące się zaangażować w nasze przedsięwzięcie zdrowotne do kontaktu w sprawie współpracy. To też jest biznes jak każdy inny i na nim można zarabiać oraz się rozwijać. Jestem dostępny pod różnymi opcjami kontaktu: telefonicznie, przez e-mail czy WhatsApp.

Zapraszamy do oglądania odcinka!

Jeśli chcesz być na bieżąco z najnowszymi informacjami z tematyki biznesu subskrybuj nasz kanał Biznes To My!
https://bit.ly/3mONwL2

Nasza strona internetowa:
https://www.biznestomy.pl

Kontakt i współpraca:
kontakt@biznestomy.pl
tel. +48 508 328 200