Czy asystentka potrafi zarobić pieniądze dla firmy? Kiedy potrzebujesz asystentki? [Biznes to my]

0

Jak asystentka zarabia w firmie? 🧐 Czy asystentka potrafi generować pieniądze dla przedsiębiorstwa? 🤑 Kiedy potrzebujesz asystentki w swojej firmie?

Temat asystentki. 👩‍💼
Kiedy człowiek, firma, właściciel powinien mieć swoją asystentkę?👩‍💼Jak najszybciej! Asystentka jeśli macie firmę zastąpi Was w bardzo, bardzo wielu sprawach. 💼 Zastanówcie się nad jednym. Każdy z Was i każdy przedsiębiorca (ja mam tak zawsze) wszystko ma na głowie. Stara się wszystko załatwić, potrafi absolutnie przewidzieć sytuacje, które będą w przyszłości. Na tym polega rola właściciela. Ale często jest tak, że właściciel myśli o formie i pracuje załatwiając wszelkiego rodzaju dokumenty związane z funkcjonowaniem firmy.

Podając na własnym przykładzie długo nie miałem asystentki. 🛑 Aż do teraz.
Trafiła mi się fantastyczna 💎 dziewczyna i autentycznie robi za mnie 50% mojej pracy. Ważne jest, żeby asystentka lub asystent rozumiał to co robi. Dlaczego ta osoba jest bardzo ważna? Bowiem ta osoba załatwiając sprawy firmowe w Twoim imieniu (właściciela) oszczędza Twój czas. ⌚ Ja na jednym z materiałów mówiłem, że czas jest najważniejszą walutą na świecie. Pamiętajcie jedną rzecz. Obecnie jadąc do Gdańska i załatwiając sprawy biznesowe, mając asystentkę, która na prawdę dobrze pracuje w tym samym czasie są załatwiane sprawy firmy, które musiałbym osobiście załatwić.

✅ Osoba asystentki/asystenta powinna mieć pełne uprawnienia do załatwiania i reprezentowania firmy przed urzędami lub innymi instytucjami. Po co? Abyście sami nie musieli załatwiać tych pierdółek.

✅ Jaka powinna być asystentka? 💁‍♀
Asystentka powinna przede wszystkim myśleć. Musi to być osoba, która rozumie to co się do niej mówi. Musi to być osoba, kóra będzie osobą zaufaną, osoba która potrafi być zaangażowana w to co robi. I ja taką asystentkę mam. Pozdrawiam Cię Magda! osoba w roli asystentki jest waszym przedstawicielem. Ta osoba, identyfikując się z waszą firmą będzie też reprezentowała Was osobiście przed danymi osobami. Więc bardzo ważne jest, abyście znaleźli osobę, która umie to i stara się zrozumieć to o czym do niej mówicie.

Tych spraw które dotyczą firmy jest bardzo dużo. Podaje przykłady. Załatwianie podatku od nieruchomości. Niby prosta sprawa. Ale ktoś musi zadzwonić do urzędu, musi wypisać tą deklarację, ją zanieść, wyliczyć, sprawdzić. To jest czas. Ja dzisiaj to zalecam, Pani to załatwia. Inny przykład. Napisanie jakiegoś prostego pisma. Ja podyktuje mniej więcej co ma być w tym piśmie zawarte, osoba siada, pisze coś, pyta mnie, poprawa i temat napisany. Znowu Wasz czas.

Naprawdę, jeśli macie firmę, to powinniście mieć asystentkę. To nie jest sekretarka. Sekretarka jest osobą, która organizuje biuro. Czyli wszystko co związane z działaniem biura robi sekretarka. Asystentka robi wszystkie inne rzeczy. Asystenta praktycznie robi to samo, plus idzie do urzędu📜, reprezentuje Was, załatwia bardzo ważne rzeczy.

Zapraszamy do oglądania odcinka!

#asystentka #firma #zarabianie

🚀 Jeśli chcesz być na bieżąco z najnowszymi informacjami z tematyki biznesu subskrybuj nasz kanał Biznes To My!
https://bit.ly/3mONwL2

🔗 Nasza strona internetowa:
https://www.biznestomy.pl

💼 Kontakt i współpraca:
kontakt@biznestomy.pl
tel. +48 508 328 200

🌐 Biznes To My w social mediach:
▪ Instagram: https://www.instagram.com/biznestomy/
▪ Facebook: https://www.facebook.com/biznestomypl/
▪ TikTok: https://www.tiktok.com/@biznestomy.pl

🎧 Podcasty:
▪ Apple Podcasts: https://apple.co/2OTpnXq
▪ Google Podcasts: https://bit.ly/3cydiPz
▪ Spotify: https://spoti.fi/38L3Nvs

💚 Nasz portal Twoje Zdrowie 24 pl
https://twojezdrowie24.pl

💚 Kanał YT Twoje Zdrowie 24 pl
https://bit.ly/3tgGmSm