[#123] Sprzedażowe Q&A rękodzielnika (23.06.2021)

0

👉👉 JAK SPRZEDAWAĆ RĘKODZIEŁO, czyli cotygodniowa sesja Q&A? 💪💪💪

❤ Witamy ponownie, na kolejnym live 😉 dzisiaj walczymy z upałami i podpowiadamy Wam najlepszy sposób na gorące lato 🙂

Otóż proponujemy Wam na te letnie miesiące Letnią Miłą Szkołę Gosi Gosia Rybicka, do której my również dokładamy swoją bezcukrową posypkę i do której Was serdecznie zapraszamy!

👉👉👉 Letnia Miła Szkoła z Bezcukrową posypką, czyli jak spokojnie sypiać w grudniu i cieszyć się zapachem ręcznie dekorowanych pierniczków, zamiast wymyślać „co tu jeszcze zrobić, aby sprzedać”.

❤ Wakacyjny Kurs Letnia Szkoła dedykowany jest tym, którzy chcą przygotować swoje Instagramy do sezonu świątecznego odpowiednio wcześniej (bez paniki i natłoku zdarzeń), by IG w okresie przedświątecznym pracowało na markę, a nie frustrowało. Będzie o strategii, reklamie, zasięgach i o tym, co warto zrobić teraz, podczas gdy konkurencja jeszcze leżakuje na plaży.

❤ Dokładny plan zajęć zostanie opublikowany 25 czerwca, a już teraz ruszyły zapisy na listę oczekujących, aby do niej dołączyć trzeba wysłać maila na adres: 👉👉👉 miloprzykawie@gmail.com a w tytule wiadomości wpisać LETNIA SZKOŁA.

❤ Gosi marka handmade 👉 Gosia Rybicka Biżuteria oraz www.instagram.com/gosiarybicka_/
❤ Gosi Miły Warsztat 👉 JEST MIŁO oraz www.instagram.com/jest.milo/
❤ Wywiad z Gosią 👉 www.youtube.com/watch?v=PmD4C0hxJyk&lc=Ugw0yYp8U8tFSxpPPLF4AaABAg

❤❤❤ Co takiego przygotowałyśmy my do Letniej Miłej Szkoły?

👉👉👉 NAJLEPSZY SEZON ŚWIĄTECZNY EVER, czyli o tym, jak stworzyć strategię marketingową marki rękodzielniczej przed sezonem świątecznym 👉 krok po kroku.

❤ Nasza Bezcukrowa Posypka to szkolenie strategiczne, warsztat wypełniony praktycznymi biznes-hakami, dzięki którym przygotujecie swoją markę na prawdziwą, bożonarodzeniową kampanię promocyjną.

❤ Dzięki trikom i sposobom, które omówimy w tym warsztacie, a z których korzystamy od lat we własnych markach rękodzielniczych, przygotujecie się na NAJLEPSZY SEZON ŚWIĄTECZNY EVER, nawet jeśli to będzie pierwsze Wasze podejście do kampanii marketingowej!

❤ To bezcukrowy przepis na skuteczną, szybką i tanią, rękodzielniczą kampanię reklamową.

❤ Dowiecie się, czego konkretnie potrzebujecie, jakie stoją przed Wami zadania (konkretnie, z czeklistą) i jak przygotować swój kalendarz zadań na ten czas. Dowiecie się, jakie są Wasze priorytety, a z czego możecie zrezygnować. Co Wam zadziała jeszcze w tym roku, a co zaczęte w tym roku, zaowocuje Wam w kolejnym sezonie.

❤ Podamy Wam sposób na świąteczną sesję produktową, którą wykonacie szybko, tymi narzędziami, które macie, bez konieczności opanowywania umiejętności obróbki zdjęć w skomplikowanych programach graficznych. Sesję, która wystarczy Wam do tego, aby przeprowadzić profesjonalną kampanię świąteczną.

❤ Z tego warsztatu dowiecie się, JAKIE produkty wybrać do przedświątecznej kampanii marketingowej, CO będzie sprzedawało się najlepiej przed świętami i jakich produktów NIE SZYKOWAĆ na święta, bo mają najmniejszy potencjał sprzedażowy. Dostaniecie też przepis na świąteczną kolekcję, bez konieczności tworzenia nowej kolekcji.

❤ Będzie o tym, jak wymyślić hasło i slogan na święta, jak ogarnąć motywy i kolory przedświąteczne i co konkretnie z nimi robić.

😀 Zryjemy Wam berety w nasz bezcukrowy sposób, który zmienia myślenie, otwiera głowy i daje proste rozwiązania na skomplikowane sprawy!

Na dzisiejszej sesji padły odpowiedzi na takie pytania:

👉 Czy trzeba płacić za pozycjonowanie firmom? Czy da radę mieć ruch polegając na sobie? Po jakim czasie od otwarcia można liczyć na ruch i sprzedaż? Jak było w waszym przypadku?

👉 Co można pisać na blogu promującym markę handmade i czy faktycznie potrzebujemy bloga?

👉 Czym się różni e-book „Zaprojektuj swoje treści, nie tylko kolekcje” od e-booka „Szablon skutecznego wpisu w social media”?

👉 Czego możemy nauczyć się od konkurencji?

👉 Gdzie się zapisać na kolejną, już IV edycję naszego kursu BEZCUKROWA DYCHA i czy warto wziąć w nim udział (podpowiadamy, o tu 👉👉 https://bit.ly/ListaOczekujacychDYCHA2022

❤ Na koniec, pytanie na dokładkę 👉czy pobraliście już sobie naszego darmowego e-booka? 👉👉 http://bit.ly/10000cukierkow ?

Zapraszamy Was oczywiście do naszej grupy wsparcia, dedykowanej przedsiębiorczym rękodzielnikom:

➡️ https://bit.ly/BEZCUKROWAGRUPA

❤ A jeśli macie chrapkę na więcej, to polecamy Wam oczywiście nasze e-booki oraz szkolenia 🙂

➡️ EBOOK NA START, O TRATEGII MARKI HANDMADE ➡️ https://bit.ly/MAŁADYSZKA​
➡️ EBOOK NA ROZWÓJ SPOŁECZNOŚCI WOKÓŁ MARKI HANDMADE ➡️
https://bit.ly/MALADYSZKA2
➡️ BESTSELLER ➡️ EBOOK O COPY WRITINGU REKODZIELNIKA ➡️ https://bit.ly/TRESCI
➡️ E-BOOK O KLIENCIE IDEALNYM ➡️ https://bit.ly/EbookKLIENTIDEALNY​​
➡️E-BOOK O PRODUKCIE I KOLEKCJACH ➡️ https://bit.ly/EbookPRODUKT​​
➡️ BLOG O BUDOWANIU MARKI HANDMADE ➡️ https://bit.ly/BEZCUKROWYBLOG​​
➡️BEZCUKROWY SKLEP ➡️ https://bit.ly/BEZCUKROWYSKLEP

Do zobaczenia następnym razem, miejcie FANTASTYCZNY wieczór!

Ciao!

👯‍♀️Karolina i Gośka👯‍♀️