Zbuduj swój biznes ze mną! Spełniamy Twoje marzenia! [Biznes to my]

0

Myślisz o swojej karierze? Chciałbyś założyć swój biznes lub sprawić aby stał się jeszcze bardziej dochodowy? Dobrze trafiłeś!

Omawiam moją wizję pracy lub współpracy jaką chciałbym zaproponować Wam wszystkim! Wszystkim, którzy myślą o osiągnięciu lepszej przyszłości i aktywnym spełnianiu swoich marzeń! Wielu z Was zapewne rozmyśla o zmianie swojego obecnego miejsca pracy, tak by zastąpić je czymś bardziej rozwojowym. Formą pracy, która pozwoli Wam się realizować. I z taką propozycją do Was przychodzę!

Prowadzę agencję pracy w której zajmujemy się wysyłaniem pracowników do zakładów pracy. Ci pracownicy dla nich pracują, przykładowo jako monterzy czy też na linii produkcyjnej. Wykonują powierzone im zadania. Ja zaś oferuję Wam inną drogę – przedsiębiorczość! Chciałbym Wam pokazać sposób, umożliwić i pomóc w rozwoju swojej kariery. Tak abyście mogli dojść do lepszej przyszłości.

Pracuję 30 lat w biznesie. Moje doświadczenie jest bardzo duże. Przez ten czas popełniłem masakrycznie dużo błędów. A Wy możecie się nauczyć tego ode mnie? Dlaczego ode mnie? Bo mam doświadczenie jak unikać błędów, jak zrobić coś z niczego.

Oglądając mój kanał zwracam się do przedsiębiorców ludzi, którzy chcą coś zmienić. Jak to osiągną? Pierwsza podstawowa rzecz – musisz chcieć! Możesz się zastanowić, pomyśleć „A może tamten człowiek który gada może ma racje?”.

Osobiście jestem spełniony zawodowo, jestem usatysfakcjonowany z moich sukcesów i zabezpieczony finansowo. Mógłbym spokojnie odpuścić i odejść na emeryturę. Jednak ja lubię pracować, mnie to sprawa frajdę. Frajda jest też to jak można uczyć ludzi. Przekazywać wiedzę ludziom. Wy musicie tą wiedzę nabywać metodą prób i błędów. Tą wiedzę, możecie dostać od tak. Z niektórymi osobami zacząłem współpracować i pokazywać jak rozpocząć działalność. Ostatnio rozmawiałem z kolegą, który prowadził biznes ale go zawiesił. Przeniósł się na pracę na etacie. To normalnie, każdemu się zdarza. Jednak cały czas marzy, by wrócić do tego własnego biznesu. I ja mu w tym pomogę.. Ja również chcę pomóc Wam! Będę pokazywał od samych podstaw jak zacząć swoją drogę, a następnie przekażę Wam wiedzę.

Na rynku jest masakrycznie dużo wiedzy. Wiedza jest wszędzie. Pytanie czy to jest zrozumiałe? Czy wiecie jak przekształcić tą wiedze na pieniądze? Lub inaczej, może tej wiedzy jednak nie macie. Jeśli tą wiedzę posiądziesz, rozwiniesz się.

Jednak aby zacząć iść tą drogą musisz spełnić poniższe kryteria:

✅ 1. Musisz chcieć
✅ 2. Mieć dostęp do wiedzy i informacji.

Nie musisz mieć pieniędzy! Najważniejsza jest jednak wiedza, by wiedzieć jak to zrobić. Informacja to gdzie, w jaki sposób i z kim.

Te wszystkie rzeczy będę Wam tłumaczył. Czy za darmo? Nie za darmo! Płacić będziecie swoim CZASEM, oglądając moje materiały. Osoby, które chcą zmienić coś w swoim życie, chcą iść do przodu w górę muszą zapłacić swoim czasem oglądając mnie i słuchając to, co mówię. Ja nie potrzebuję pieniędzy, dlatego chcę z własnej woli wspierać Was i odpowiadać na wszystkie pytania. Nawet zatrudniłem ludzi, żeby mi pomagali to robić bo sam bym nie dał z tym rady. Ale to Wam pomogę, a Wy mi zapłacicie swoim czasem. Po to, abyście spełnili swoje marzenia, zrealizowali swoje cele.

Przykładowo obecnie tworzę ogromny projekt Twoje Zdrowie 24 eu. Dotyczy on tematyki zdrowia z każdej dziedziny i z każdej kategorii. Jeśli chcesz poszukać porad na temat zdrowego trybu życia, chcesz się zainspirować lub jesteś specjalistą i chcesz promować siebie i swoją działalność – to jest to miejsce dla Ciebie!

Ja przez lata mojej kariery miałem styczność z prawie każdą dziedziną biznesową. Jeśli Ty także chcesz się zająć czymś na poważnie – śmiało, napisz do mnie. Pomogę Ci otworzyć taką firmę, przedstawię krok po kroku jak należycie ją prowadzić by dojść do sukcesu. Będziesz miał spełnione marzenia, zarobisz pieniądze, wybudujesz dom, kupisz samochód.

Przykładowo mimo, że stale rośnie konkurencja w fotowoltaice to nadal jest to świetna branża do tworzenia biznesu! Moje zdanie jest takie, że jeśli nie ma miejsca na danym rynku to zrób tak, aby się znalazło. Jeśli już utorujesz miejsce dla siebie, to będziesz się rozwijał. Miejsce jest zawsze! Tego tortu jest tak dużo, że nikt nie jest w stanie zjeść go samemu.

Razem spełnimy Wasze marzenia!

🚀 Jeśli chcesz być na bieżąco z najnowszymi informacjami z tematyki biznesu subskrybuj nasz kanał Biznes To My!
https://bit.ly/3mONwL2

🔗 Nasza strona internetowa:
https://www.biznestomy.pl

💼 Kontakt i współpraca:
kontakt@biznestomy.pl
tel. +48 508 328 200

🌐 Biznes To My w social mediach:
▪ Instagram: https://www.instagram.com/biznestomy/
▪ Facebook: https://www.facebook.com/biznestomypl/
▪ TikTok: https://www.tiktok.com/@biznestomy.pl

🎧 Podcasty:
▪ Apple Podcasts: https://apple.co/2OTpnXq
▪ Google Podcasts: https://bit.ly/3cydiPz
▪ Spotify: https://spoti.fi/38L3Nvs

💚 Nasz portal Twoje Zdrowie 24 eu
https://twojezdrowie24.eu

💚 Kanał YT Twoje Zdrowie 24 eu
https://bit.ly/3tgGmSm