Załóż własną agencję pracy! Twoja lepsza przyszłość czeka! [Biznes to my]

0

Jak założyć agencję pracy? Czy agencja pracy to dobry biznes?
Powiem Wam o jednym ze swoich biznesów jakim jest agencja pracy Jobspol. Jest to agencja zajmująca się pracownikami do leasingu oraz wynajmu.Ta spółka jest jednym z wielu moich wiodących biznesów. Odnajdziecie ją łatwo, gdyż jest już dobrze wypromowana w internecie. Na naszej stronie możecie zapoznać się ze szczegółową ofertą usług.

☑ Agencja pracy jest fajnym biznesem, mimo że jest trochę trudna w prowadzeniu. Opiszę model jej działania na przykładzie:

Staram się współpracować z zakładami pracy, które prowadzą produkcję. Przykładowy zakład pracy zatrudnia daną liczbę pracowników, załóżmy 50 osób. Przyjmijmy, że zajmują się produkcją lamp samochodowych. Doszło im nowe duże zamówienie na produkcje, tak więc potrzebują dodatkowych ludzi aby nadążyć z produkcją na czas. Ich dotychczasowi pracownicy są zatrudnieni na umowę o pracę, ale tych ludzi jest zbyt mało aby sprostać zamówieniu. Muszą pozyskać przykładowo 100 dodatkowych ludzi aby zwiększyć tempo pracy i całą produkcję. Potrzebują więc pracowników tymczasowych na dany okres czasu.

Jako nasza agencja pracy mamy zamówienie i podpisujemy kontrakt na 100 pracowników. Zaczynamy więc organizować rekrutację. Ja osobiście zajmuję się pracownikami z Ukrainy. Obecnie jest rynek pracownika, pracodawca ma problem z pozyskaniem pracowników, a na pewno na taki krótki okres. Gdy my jako agencja zrekrutujemy przykładowo początkowo 30 osób z wspominanych 100, wysyłamy ich do tego zakładu pracy. W następnym miesiącu zwiększamy ilość ludzi o kolejne 70 osób. Od tego momentu załóżmy do końca roku pracuje łącznie 100 os. My zarabiamy na marży godzinowej, przy 10 os. jest mały aczkolwiek przy 100 osobach zysk już jest większy. To nie jest takie proste, gdyż taka agencja wymaga koordynatorów, specjalistów z branży.

Jeśli ktoś chciałby założyć taką agencję jak moja, zapraszam do współpracy! Pomogę Wam założyć taką firmę. Pamiętacie odcinek z lepszą przyszłością? Pomogę Wam to osiągnąć, dla osób które chcą. Pomogę Wam go otworzyć, pomogę prowadzić na zasadach które ja zaproponuje na spotkaniach indywidualnych.

☑ Jedna zasada: Osoba która chce za mną współpracować powinna być rzetelna i uczciwa. Nie mam czasu dla osób, które oszukują. Pamiętajcie, jeśli macie szczere intencje ta oferta jest dla Was.

Niech zostaną tutaj osoby, które chcą razem ze mną szczerze i uczciwie dojść do lepszej przyszłości. Bez bagażu kłamstwa i nierzetelności.

To jest bardzo krótki schemat działania mojego biznesu (jednego z wielu). Jeśli znacie firmę, która przyjmuje pracowników z Ukrainy i Polski, a która potrzebuje ich na ten moment to mam dla Was 2 rozwiązania:

✅ 1. Rozwiązanie – Możecie otrzymać ode mnie bonus, jeśli doprowadzicie do podpisania kontraktu wypłacę Wam honorarium za Waszą prace. To jest opcja dla osób, które już gdzieś pracuję i chcieliby to robić pobocznie, a nie mają czasu na zakładanie własnej firmy. My zapłacimy na podstawie faktury lub umowy o dzieło.

✅ 2. Rozwiązanie – Jeśli chcecie prowadzić ze mną taką firmę, zabiorę Was do mojego wehikułu i pokaże krok po kroku jak to robić. Chcę doprowadzić Was do własnej działalności, swojego biznesu z moim nadzorem. Będę pomagał, wspierał, dam kontakty wedle potrzeby.

☑ Czy warto spróbować? Myślę że warto. W poprzednich odcinkach mówiłem, że sam zaczynałem od zera i dojście do tego etapu gdzie jestem teraz wymagało sporo czasu. Teraz chcę pomagać ludziom i ich uczyć.

Pamiętajcie do biznesu pieniędzy nie trzeba! Trzeba chcieć wiedzieć co chcecie robić, mieć wiedze. Bo pieniądze leżą na ziemi tylko trzeba po nie sięgnąć!

Tak więc czekam na chętnych do współpracy! Ten kto zechce na pewno się ze mną skontaktuje. Zapraszamy do oglądania odcinka!

🚀 Jeśli chcesz być na bieżąco z najnowszymi informacjami z tematyki biznesu subskrybuj nasz kanał Biznes To My!
https://bit.ly/3mONwL2

🔗 Nasza strona internetowa:
https://www.biznestomy.pl

💼 Kontakt i współpraca:
kontakt@biznestomy.pl
tel. +48 508 328 200

🌐 Biznes To My w social mediach:
▪ Instagram: https://www.instagram.com/biznestomy/
▪ Facebook: https://www.facebook.com/biznestomypl/
▪ TikTok: https://www.tiktok.com/@biznestomy.pl

🎧 Podcasty:
▪ Apple Podcasts: https://apple.co/2OTpnXq
▪ Google Podcasts: https://bit.ly/3cydiPz
▪ Spotify: https://spoti.fi/38L3Nvs

💚 Nasz portal Twoje Zdrowie 24 eu
https://twojezdrowie24.eu

💚 Kanał YT Twoje Zdrowie 24 eu
https://bit.ly/3tgGmSm