Współpracuj przy portalu Twoje Zdrowie 24 Działaj Zarabiaj i Rozwiń się z nami!

0

Przedstawiamy nasz nowy, premierowy portal #TwojeZdrowie24.eu poświęcony w pełni tematyce zdrowia oraz zdrowego stylu życia. W tym filmie prezentujemy wizję na jego funkcjonowanie, opisujemy najważniejsze zagadnienia, które już niebawem aktywnie będą pojawiać się w naszym serwisie. Sprawdź co znajdziesz na naszym serwisie lub co sam możesz do niego wnieść!

W sposób szczegółowy dzielimy się z Wami istotnymi zagadnieniami na temat kategorii, które będą widoczne na naszej stronie, a są nimi m.in.: zdrowy tryb życia, żywienie, różnego rodzaju diety, fizjoterapia, masaż, techniki relaksacyjne, medycyna, sport, fitness, a także ekologia.
Co więcej wspominamy też o zbliżającej się wielkimi krokami premierze Sklepu Internetowego Twoje Zdrowie 24.

W tym odcinku chcemy zachęcić Cię do działania razem z nami, zaangażowania się w nasz projekt zdrowotny! Możesz zostać redaktorem serwisu Twoje Zdrowie 24, naszym partnerem biznesowym dostarczającym wartościowe produkty do naszego sklepu czy też twórcą treści na kanale YouTube w tym zakresie.

Nasz serwis jest objęty współpracą z wieloma inicjatywami społecznymi takimi jak grupa Śmierdziele PL czy też firmami np. agencją pracy działającą w branży opieki osób starszych Jobspol Opieka.

Dużo, dużo więcej informacji odnajdziecie w tym materiale. Zapraszamy do oglądania!
#Współpraca #Działajmy

Jeśli chcesz być na bieżąco z najnowszymi informacjami z tematyki biznesu subskrybuj nasz kanał Biznes To My!
https://bit.ly/3mONwL2

Nasza strona internetowa:
https://www.biznestomy.pl

Kontakt i współpraca:
kontakt@biznestomy.pl
tel. +48 508 328 200