Współpraca kluczem do wielkiego biznesu? Wywiad z Dawidem Damasiewiczem [Biznes to my]

0

Czy współpraca człowieka młodego z osobą doświadczoną w branży może przynieść duże pieniądze? Wywiad dość przypadkowy, aczkolwiek bardzo ciekawy. Dawid od niedawna rozwija swoją własną firmę. Jest nią agencja pracy tymczasowej. O jego podjętych krokach, planach oraz dalszych perspektywach opartych o wzajemną współpracę w tym materiale.

Dawid napotkał na moje ogłoszenie na portalu OLX dot. zorganizowania kontraktu na pozyskanie 30 ludzi do fabryki. Natrafił także na mój kanał na YT, gdzie sprawdził kim jestem i czym się zajmuję. I tak właśnie przez jego ciekawość udało nam się tutaj spotkać.

Kim jest Dawid? Na co dzień rozwija swoją karierę w branży fryzjerskiej. Od roku jest mieszkańcem Warszawy. Jego rodzina również działa w biznesie, aczkolwiek właściwie to życie podsunęło mu plan na siebie i rozwój swojego pomysłu z agencją pracy.

Pamiętajcie, co ważne aby coś zrobić wystarczy chcieć. Ale tak szczerze, tutaj nie ma miejsca na wahanie. Trzeba to wiedzieć wewnątrz siebie, mieć takie przeczucie że to jest ta właściwa droga, którą chcecie podążać.

Ja również opowiadam swoją historię jak zaczynałem i stawiałem swoje pierwsze kroki w biznesie. Chcę pokazać Dawidowi, że każdy ma swoje początki i tym bardziej na samym początku nie jest łatwo. Napotka na swojej drodze bardzo wiele trudności, aczkolwiek postaram się mu pomóc.

Jednak aby móc coś wspólnie tworzyć warunek jest jeden: szczerość i uczciwość. Bez tego nie ruszymy wspólnie do przodu.

Dawid jest przykładem osoby, która startuje nie posiadając zaplecza finansowego na swój biznes. Ale to nie jest problem! Pieniądze nie są najważniejsze. Istotna jest tu wiedza i informacja. Przed Dawidem bardzo dużo nauki. Nie ma pieniędzy, ale jest pomysł. Dzięki wiedzy bardzo szybko wygeneruje swoje pierwsze pieniądze.

Konkurencja to też nie problem! Wystarczy przejąć dany kawałek tortu w branży i tak można ustawić się biznesowo. Rynek pracy obowiązuje w każdym miejscu i w każdym kraju. Wszędzie jest szansa zaistnieć jako dobrze prosperująca agencja pracy. O tym też wspominam.

Jednak istotna jest też wiedza biznesowa. Warto poznać podstawowe pojęcia i terminy związane z prowadzeniem spółki czyli naszego przedsiębiorstwa. Czym jest koszt uzyskania przychodu, wydatek lub dywidenda? Jakie są rodzaje podatków? Spółka Z O.O. podlega prawu handlowemu. Zobaczcie film, a dowiedzie się czegoś więcej w tych tematach.

Efekt rozmowy? Podejmujemy współpracę, prostujemy błędy Dawida. Od tej pory pokażę mu jak rozpocząć właściwie działania w branży agencji pracy tymczasowej. Dam mu praktyczne rady, poprowadzę przez cały proces budowania własnego biznesu. Krok po kroku, sukcesywnie do przodu. Będziemy pracować na to, by przykładowo za rok spotkać się w tym samym miejscu i spojrzeć wstecz co udało nam się przez ten czas osiągnąć.

Pojawił się też temat mojego projektu Twoje Zdrowie 24 eu. Jest to nowy, ale też największy projekt, który realizuję w swoim życiu. Tutaj również Dawid jak i Wy możecie zaistnieć i rozwinąć swoją karierę, a przy okazji zgłębiać wiedzę o zdrowiu i poznawać specjalistów z tej dziedziny.

Zapraszamy do oglądania odcinka!

#wywiad #współpraca #agencjapracy

Jeśli chcesz być na bieżąco z najnowszymi informacjami z tematyki biznesu subskrybuj nasz kanał Biznes To My!
https://bit.ly/3mONwL2

Nasza strona internetowa:
https://www.biznestomy.pl

Nowy serwis Twoje Zdrowie 24 eu
https://twojezdrowie24.eu

Kontakt i współpraca:
kontakt@biznestomy.pl
tel. +48 508 328 200