Wakacje na koszt firmy? Czy wyjazd na urlop można zaksięgować jako koszt? [Biznes to my]

0

Jak rozliczyć urlop w kosztach? Czy możesz wliczyć swoje wakacje w firmowe koszty?😎🏖️
Właśnie lecę 🛫 na urlop do Alicante🌞 na 2 tygodnie i chciałem Wam powiedzieć że takie wyjazdy też można w pewien sposób zaksięgować w koszty. 🤑  W zależności od tego czy będziecie tam tylko wypoczywać czy jednak też robić tam biznesy.

Jeśli będziecie robić biznes na zasadzie, że odpoczywacie i przy okazji spotykacie się z różnymi ludźmi możecie naprawdę spokojnie cały ten wyjazd zaksięgować w koszty❗ Zaczynając od samolotu🛫, po taksówki🚖 aż po pobyt w hotelu🏯, jedzenie 🥧, spotkania biznesowe. WSZYSTKO absolutnie możecie wykorzystać i wbić to w koszty.

Zasada jest tylko taka, abyście taki wyjazd połączyli z wyjazdem służbowym💼 bo pamiętajcie aby coś odliczyć z kosztów musi to być koszt związany z przychodem. Więc jeśli macie tam jakieś koszty związane z tzw. meetingiem biznesowym☕ to musicie to udokumentować w określony sposób np. poprzez udokumentowanie rachunku za „biznes lunch” lub coś takiego. Wszystko są to dokumenty związane z utrzymaniem biznesowych kontaktów. Jest to teoretycznie proste a jednak bardzo istotne. Jest to teoretycznie proste a jednak bardzo istotne.

✅ Pamiętacie zasada jest jedna. Wyjazd służbowy czy wyjazd w delegacje można przyjemnie połączyć z kosztami urlopu czy wyjazdu służbowego. Ja mówiąc o swoim wyjeździe na urlop, oczywiście będę tam miał spotkanie biznesowe gdzie na pewno spotkam się z niektórymi ludźmi i dzięki temu mogę taki wyjazd zaksięgować w koszty.

Jest to bardzo fajne rozwiązanie. Jadę aż do Hiszpanii 🇪🇸 załatwiać biznes związanym z moim biznesem jakim jest agencja pracy. Ja chcę sprowadzać Hiszpanów lub Portugalczyków jako pracowników w Polsce. Dlatego, ponieważ obecnie ich zarobki wcale nie są wyższe niż w Polsce, a bezrobocie jest dużo wyższe tam niż w naszym kraju. Tak więc na pewno taki wyjazd można wykorzystać, trzeba mieć tylko pomysł. Na pewno skorzystam ze wszystkich możliwości związanych z wyjazdem np. z wypożyczalni. Pojeżdżę, zobaczę różne miejsca i absolutnie słuchajcie wszystko MOŻNA wbijać w koszty.

Czy to nie jest wspaniałe? Na tym kanale będę Wam doradzał jak zarabiać pieniądze. I to jest jeden ze sposobów. Koszty związane z Waszym relaksem (jeśli odpowiednio to zaplanujecie) możecie wpisać w firmę czyli zarabiać i korzystać z dóbr jakimi są podróże i zwiedzanie całego świata!🌎

✅Co jest jeszcze ważne? W niektórych przypadkach za każdy dzień wyjazdu należy Wam się dodatkowa KASA 🤑 tzw. dieta! Chcesz dowiedzieć się w jakich krajach? Oglądaj ten odcinek do końca!

Wniosek, możecie doświadczać fajnych wrażeń a przy tym oszczędzać i zarabiać KASĘ!🤑 Możecie jeździć po całym świecie jak ja i zarabiać, robić biznes. Zapraszamy do oglądania odcinka!

#urlop #koszta #księgowanie

🚀 Jeśli chcesz być na bieżąco z najnowszymi informacjami z tematyki biznesu subskrybuj nasz kanał Biznes To My!
https://bit.ly/3mONwL2

🔗 Nasza strona internetowa:
https://www.biznestomy.pl

💼 Kontakt i współpraca:
kontakt@biznestomy.pl
tel. +48 508 328 200

🌐 Biznes To My w social mediach:
▪ Instagram: https://www.instagram.com/biznestomy/
▪ Facebook: https://www.facebook.com/biznestomypl/
▪ TikTok: https://www.tiktok.com/@biznestomy.pl

🎧 Podcasty:
▪ Apple Podcasts: https://apple.co/2OTpnXq
▪ Google Podcasts: https://bit.ly/3cydiPz
▪ Spotify: https://spoti.fi/38L3Nvs

💚 Nasz portal Twoje Zdrowie 24 pl
https://twojezdrowie24.pl

💚 Kanał YT Twoje Zdrowie 24 pl
https://bit.ly/3tgGmSm