Potrzebujesz pomysłu na biznes? Sprawdź moje propozycje! [Biznes to my]

0

Czy znasz ciekawe pomysły na biznes❓ Chcesz coś prowadzić, ale nie wiesz co lub jak to zrobić❓ Jestem osobą, która 35 lat prowadzi biznes. W zasadzie to od zawsze. Moje doświadczenie jest moim zdaniem fantastyczne i jestem tutaj po to aby się tym doświadczeniem dzielić! Osoby które są przedsiębiorcze, chcą działać. Te osoby są nastawione na zmianę swojego statusu.

Pamiętajcie, co to jest status. Są to 3 PODSTAWOWE pragnienia: 🎯

📗 1. Bycie bogatym 🤑
📗 2. Bycie zdrowym 🌱
📗 3. Posiadanie fantastycznych relacji 👬

Pytanie, czy Ty oglądając to wideo nie chcesz być bogatym, zdrowym i osiągać świetne relacje? Wiedzy w internecie jest ogrom. Pojawia się jednak zasadnicze pytanie: Czy jesteś w stanie tą wiedzę zrozumieć?
Tak dużo wiedzy jest na rynku, a niestety tak mało zrozumienia.

Ja u siebie postaram się opowiadać w sposób zrozumiały i prosty. W oparciu o merytoryczną wiedzę, przykłady z praktyki. Nie zamierzam operować sloganami. Chcę opowiadać jak to jest, bo jestem PRAKTYKIEM.

Czy jestem osobą, którą warto słuchać❓
Jakiś czas temu opowiadałem jak pracując na kopalni kupiłem od znajomego komputer i sprzedałem go kilkukrotnie drożej. To sprawiło, że chciałem robić biznes i zarabiać dalej. Wcześniej jednak nie znałem drogi handlowca. Na samym początku chciałem być hydraulikiem, z zawodu monter instalacji sanitarnych. Do kogo poszedłem? Poszedłem do swojego mistrza. Ta osoba, przekazywała mi wiedzę jako praktyk.

Na tym przykładzie chciałem przekazać, że ja jestem właśnie praktykiem.
Wszystko co tworzę w tych wszystkich materiałach dotyczy mojej praktycznej, 35 letniej drogi biznesowej.

Jeśli macie pomysł na prowadzenie biznesu, to musicie trzymać się 2 PODSTAWOWYCH zasad:

📗 1. Musisz absolutnie chcieć to zrobić! 👍 Jeśli już jesteś tutaj, to znaczy że chcesz coś zrobić.
📗 2. Pozyskanie wiedzy. 📚 Również, jeśli tu jesteś to znaczy, że chcesz pozyskać wiedzę.

Dziś chciałbym przedstawić kilka moich przemyśleń na biznes.
Ja prowadzę agencję pracy, specjalizujemy się w wynajmie pracowników głównie z Ukrainy do pracy w fabrykach i przedsiębiorstwach. I chciałbym właśnie opowiedzieć Wam o tym biznesie!
Róbcie go! Jest to jeden z fajniejszych biznesów. Polecam go, choć jest trudny. Niestety, trzeba nauczyć się dużo dużo wiedzy, ale warto!

✅ Ogólnie pośrednictwo pracy, nieruchomości czy sprzedaży samochodów to jest jeden z fajniejszych biznesów. Dlaczego? Jest mało inwestycyjne. Ja pracowników zatrudniam i nie potrzebuję budować wielkich fabryk. Oczywiście trzeba mieć wiedzę, jak taki biznes prowadzić.

Osoby, które mają chęć, a przykładowo potrzebują wiedzy niech mnie oglądają! Przekażę Wam dużo wiedzy i kluczowych informacji jak prowadzić taką agencję.

✅ Zachęcam nawet osoby do osobistej współpracy ze mną. 🤝 Jeśli chcesz, abym pomógł Ci otworzyć taki biznes, albo nawet wspólnie działał z Tobą napisz do mnie! Jest szansa do owocnej współpracy, zapraszam! 💼
📧 kontakt@biznestomy.pl

✅ Jakie są jeszcze interesujące biznesy? Każde…
Jeśli ktoś ma wiedzę i chęć, może otworzyć biznes specjalistyczny. Jeśli jesteś specjalistą w danej dziedzinie to rozważ założenie firmy. Dziś w Polsce absolutnie brakuje specjalistów. Wiem o czym mówię, ponieważ prowadząc agencję pracy zatrudniam ludzi o najniższych kwalifikacjach. Są zatrudniani jako siła robocza.

✅ Dzisiaj zakłady pracy potrzebują specjalistów. 📚 Zwracają się do nas z zapytaniami: dajcie nam programistów, specjalistów od elektryki, elektromonterów, od CNC, kierowników budowy, inżynierów. My tego NIE realizujemy bo NIE mamy możliwości znalezienia takich pracowników.

✅ Jeśli znacie się na jakimkolwiek biznesie, np. fryzjer, szewc, budowlaniec… cokolwiek. Spróbujcie rozwinąć swoją wiedzę do takiego poziomu, aby zostać specjalistą. Będziecie się tym dzielić. Najlepiej dzielić się tą wiedzą w Internecie, tak jak ja. Ludzie poszukują takich osób. Czy nie zrobilibyście czegoś osobiście lub czy nie macie osoby, która zrobi to na takim poziomie jak Wy. I to jest bardzo dobry biznes! Wasza specjalizacja powoduje to, że będziecie mogli zarabiać DOBRE pieniądze! To od Was zależy w jakiej skali!

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do oglądania odcinka!
#pomysł #biznes #specjalizacja

🚀 Jeśli chcesz być na bieżąco z najnowszymi informacjami z tematyki biznesu subskrybuj nasz kanał Biznes To My!
https://bit.ly/3mONwL2

🔗 Nasza strona internetowa:
https://www.biznestomy.pl

💼 Kontakt i współpraca:
kontakt@biznestomy.pl
tel. +48 508 328 200

🌐 Biznes To My w social mediach:
▪ Instagram: https://www.instagram.com/biznestomy/
▪ Facebook: https://www.facebook.com/biznestomypl/
▪ TikTok: https://www.tiktok.com/@biznestomy.pl

🎧 Podcasty:
▪ Apple Podcasts: https://apple.co/2OTpnXq
▪ Google Podcasts: https://bit.ly/3cydiPz
▪ Spotify: https://spoti.fi/38L3Nvs

💚 Nasz portal Twoje Zdrowie 24 pl
https://twojezdrowie24.pl

💚 Kanał YT Twoje Zdrowie 24 pl
https://bit.ly/3tgGmSm