Oferty współpracy – Sprawdź kogo szukam!

0

W dzisiejszym materiale przedstawiam szczegółowo jakich osób poszukujemy do współpracy.

Pierwsze ogłoszenie – dotyczy poszukiwania specjalisty od social mediów. Szukam osób, które znają się na promowaniu i prowadzeniu kanału na YouTube, stron na Facebooku, kont na Instagramie, a nawet TikToku. Właściwie poszukuję osoby znającej się bardzo dobrze na tych portalach i aplikacjach społecznościowych (na kilku lub też wszystkich). Szukam osób, które się znają na czymś. Chciałbym tutaj znaleźć osobę, która naprawdę coś potrafi. Jest to oczywiście oferta płatna. W zależności od umiejętności jestem w stanie dać odpowiednie wynagrodzenie miesięczne.

Drugie ogłoszenie – dotyczy osób chcących pracować w kontekście agencji pracy. Co mam na myśli? Szukamy osób, które są w stanie znaleźć dla naszej agencji pracodawców, którzy chcą zatrudnić naszych pracowników tymczasowych. Jednakże chodzi mi o taką formę, gdzie Ci pracownicy są zatrudniani na zasadzie outsourcingu/leasingu pracowniczego na godziny. Oferujemy firmom pracowników tymczasowych z Ukrainy czy ze Wschodu. Osoby które mają wiedzę czy też kontakty w tej materii (do przedsiębiorców i właścicieli firm) zapraszam do współpracy.

Trzecie ogłoszenie – dotyczy oferty współpracy dla osób chcących założyć własną firmę. Poszukuję partnerów biznesowych, którzy chcą założyć działalność związaną z branżą fotowoltaiczną lub też agencją pracy.

Czwarte ogłoszenie – jest związane z poszukiwaniem osób chętnych do współpracy na przestrzeni zdrowego trybu życia. Prowadzę projekt zdrowotny i chcę go rozwijać z solidnymi współpracownikami.

Reasumując w skrócie przekazałem większość ofert współpracy, które chciałbym nawiązać z osobami zaangażowanymi. Jeżeli jesteś osobą ambitną, która chce się rozwijać skontaktuj się ze mną. Na pewno uda nam się wspólnie coś stworzyć.

Jestem doświadczonym biznesmenem więc z chęcią chcę się podzielić moją wiedzą, a przy tym stworzyć coś wspólnego.

Zapraszamy do oglądania odcinka!

Bezpośredni kontakt do mnie w sprawie współpracy:
kontakt@biznestomy.pl
tel. +48 508 328 200

Jeśli chcesz być na bieżąco z najnowszymi informacjami z tematyki biznesu subskrybuj nasz kanał Biznes To My!
https://bit.ly/3mONwL2

Nasza strona internetowa:
https://www.biznestomy.pl

Nowy serwis Twoje Zdrowie 24 eu
https://twojezdrowie24.eu