Na czym polega biznes i jak go robić? [Biznes to my]

0

Czym dla Ciebie jest biznes? Wiesz jak go prowadzić aby osiągać zyski?
Mam nadzieję, że to co mówię będziecie mogli przenieść we własne życie, a Wasza przedsiębiorczość będzie kwitła! Moje doświadczenie wynosi 35 lat życia biznesowego! Przez ten czas prowadziłem bardzo różny biznes. Początkowo zaczął się od małego stolika na ulicy. Można powiedzieć jak Rockefeller czyścił buty, to ja sprzedawałem kasety i od tego momentu moja kariera zawodowa szła cały czas w górę. Miałem upadki 📉, sukcesy, popełniałem masakrycznie dużo błędów. Walczyłem z różnymi przeciwnościami losu, nieuczciwymi kontrahentami, wspólnikami. Dziś mój status społeczny jest wysoki 📈, myślę że mogę Wam przekazywać swoją wiedzę 📖, a Wy będziecie ją wchłaniali.

Na czym polega biznes i jak go zrobić? 🧐 Zawszę mówię jedną podstawową rzecz. Jeśli chcesz robić biznes to:

✅ 1. Pierwsza rzecz to chcieć! Jeśli już chcesz to możesz śmiało słuchać tego co mówię.
✅ 2. Po drugie to posiadanie wiedzy i informacji!

Informacji i wiedzy jest absolutnie dużo. Pytanie czy ją rozumiecie? Postaram Wam się ją przekazać tak, abyście mogli ją zrozumieć i dzięki niej mogli rozwijać Wasze przedsięwzięcia zawodowe. Aby wasz status społeczny był fantastyczny.

Każdy ma swój pomysł na biznes. Ktoś może do 65 roku życia pracować na zakładzie… i mieć emeryturę 2-3 tys. Jeśli tak, możesz wyjść z tego kanału. Ja w swoim życiu postanowiłem sobie jedno: NIE CHCĘ być biedny❗ Absolutnie nie❗

❓ Pytanie czy zarabiając 1 tys. Euro w Polsce (to już jest bardzo dobrze na dzień dzisiejszy) to czy jest to jakiś sukces zawodowy? Jeśli dla Was tak jest, koniecznie zmieńcie kanał. Moim sukcesem jest zarabiać kilka zer więcej. 🤑 Jeśli masz pomysł na życie to musisz sprecyzować co chcesz robić. Czy całe życie pracować do emerytury czy jednak być przedsiębiorcą. Czy chcesz dołączyć do ludzi, którzy zajmują się przedsiębiorczością całe życie i czują się w tym świetnie.

📗 Ważne: Wstając rano musisz iść do pracy z radością! Z przekonaniem, że to co robisz jest tym co chcesz robić stale. Wasza opinia, że to jest ten kierunek życia. Jeśli podejmujesz decyzję, że nie chcesz już pracować dla kogoś, nie chcesz sprzedawać swojego czasu pracy, chcesz zarabiać pieniądze i być spełnionym w życiu zawodowym… Musisz pomyśleć co chcesz robić zawodowo.

📗 Ale jak wybrać, na czym się znam? Moim wyuczonym zawodem jest monter instalacji wodno-kanalizacyjnych i CO. To jest mój zawód wyuczony. Tą wiedzę, którą nabyłem jako zwykły hydraulik – to ta wiedza się przydała. Ale też zrozumiałem, że to nie jest mój kierunek życia. Praca fizyczna nie jest dla mnie. Ja wolę myśleć głową i być przedsiębiorczym. Pracując na kopalni widziałem jak inni toczą się w kierunku emerytury. Ale co robią dalej? Nadal na emeryturze wynajmowali swój czas i pracowali.

✅ Ważne jest, abyś pomyślał co umiesz. I to co umiesz zacznij robić! Pomyśl w czym możesz się rozwinąć, znajdź swoją grupę docelową i spraw, że to co robisz ludzie zaczną kupować. Zastanów się, czy musisz pracować na kogoś? Może możesz pracować na siebie?

👍 Jeśli jesteś księgowym/księgową, może otworzysz własne biuro rachunkowe?
👍 Jeśli pracujesz jako prawnik, może otworzysz własne biuro prawne?

✅ Pomyśl, pozyskaj swoją wiedzę zawodową maksymalnie i zacznij działać w swoim biznesie! Myślę, że to jest podstawa. Te dwa punkty: chcesz, wiedza absolutnie Ci wystarczy.
✅ Następnie odszukaj swoją wybraną grupę docelową odbiorców. Musisz znaleźć swój rynek. Ważne jest, abyś się w tym znalazł.
✅ Co jest tak samo ważne? Abyś się wyróżnił!

✅ Jeśli robisz swój biznes, popatrz na konkurencję. Sprawdź co robią. Zastanów się, jak możesz się wyróżnić na tym rynku i być lepszym niż konkurencja! Konkurencja robi to lata, a Wy możecie ją naśladować. Inspirujcie się nią i wymyślajcie co można ulepszyć. Ważne jest miejsce, rynek ale zastanówcie się JAK to robicie!

⭕ Nie ważne jest, że nie macie pieniędzy. Nie ważne jest, że się boicie!
✅ Ważne jest, że to co robicie – robicie dobrze! Ludzie będą Was kupować!

Chciałbyś uzyskać dużo więcej wiedzy? Zapraszamy do oglądania odcinka!

#biznes #przedsiębiorczość #rozwój

🚀 Jeśli chcesz być na bieżąco z najnowszymi informacjami z tematyki biznesu subskrybuj nasz kanał Biznes To My!
https://bit.ly/3mONwL2

🔗 Nasza strona internetowa:
https://www.biznestomy.pl

💼 Kontakt i współpraca:
kontakt@biznestomy.pl
tel. +48 508 328 200

🌐 Biznes To My w social mediach:
▪ Instagram: https://www.instagram.com/biznestomy/
▪ Facebook: https://www.facebook.com/biznestomypl/
▪ TikTok: https://www.tiktok.com/@biznestomy.pl

🎧 Podcasty:
▪ Apple Podcasts: https://apple.co/2OTpnXq
▪ Google Podcasts: https://bit.ly/3cydiPz
▪ Spotify: https://spoti.fi/38L3Nvs

💚 Nasz portal Twoje Zdrowie 24 eu
https://twojezdrowie24.eu

💚 Kanał YT Twoje Zdrowie 24 eu
https://bit.ly/3tgGmSm