Jak zwiększyć sprzedaż swoich usług i towarów? [Biznes To My]

0

Co generuje dobrą sprzedaż❓ 📈 Jak sprawić, by klienci kupowali Wasze produkty❓🛒 Bardzo ciekawe przemyślenie. Zastanówcie się, o czym dzisiaj mówię. Ten temat podejmuję z nieco innego punktu widzenia.

📈 Jak zwiększyć sprzedaż swoich towarów i usług? Wiadomo, że towary i usługi które chcemy sprzedawać, są ważne dla Was. Ważne jest, abyście zwiększali swoje obroty, mogli więcej zarabiać, dojść do lepszej przyszłości, być bogaci, cieszyć się zdrowiem, mieć fantastyczne relacje. Oczywiście to jest droga do lepszego statusu. To jest ważne. Lecz aby tam dojść to musicie tą sprzedaż realizować. Dziś chciałbym Wam przedstawić jak to zrobić!

🏪 Na poprzednich filmach mówiłem jak powinien wyglądać sklep, jak projektuje się szyldy, wystawy, dbałość o reklamę w internecie. To wszystko jest bardzo ważne i możecie dowiedzieć się o tym z poprzednich odcinków.

Dziś jednak chciałbym przedstawić to troszeczkę inaczej. Co powoduje, że wasza sprzedaż będzie większa, cenniejsza? 🤑 Co sprawia, że Wasz klient będzie do Was wracał? 💚 Ważne jest to, co Wy myślicie o tej sprzedaży.

✅ O co chodzi? Właśnie – najważniejsze jest, abyście myśleli jak klient. Każdy klient ma swoje marzenia. Chce pojechać na wakacje, kupić samochód lub jakiś inny towar. Tak naprawdę każdy produkt. To jest jego marzenie. Każdy klient o danym produkcie ma określone opinie, przekonania, obawy jaki ten towar może być. Teraz ważne jest, abyście Wy jako sprzedawcy spoglądali na to z perspektywy klienta! To jest bardzo ważne!

✅ Wy jako sprzedawcy patrzcie oczami klienta! 👓
Co to znaczy? Postawcie się w jego roli. Wejdźcie w jego skórę i zobaczcie co on ma do powiedzenia. Wyobraźcie sobie jakiej wycieczki on potrzebuje. Jeśli znów przychodzi do Was po samochód, posłuchajcie co on chce. Jeśli ma obawy na temat danego produktu, to nie możecie im zaprzeczyć. Powinniście potwierdzić, że takie obawy mogą być. Dane przekonania, on kiedyś słyszał o czymś itd… Musicie patrząc oczami klienta, zrozumieć te obawy. Następnie przemienić te przekonania na Waszą wersję – pozytywną. Musi to jednak być prawdziwe, trzeba powiedzieć prawdę. Staramy się przekonać klienta, że takich problemów nie będzie. Jednak trzeba też dać mu do zrozumienia, że takie negatywy również mogą wystąpić. Wy musicie te sceptyczne opinie i przekonania zmienić.

Stawiając siebie samego po stronie klienta nauczycie się patrzeć jego oczami. 👓 Nie możecie zakochać się w swoim własnym towarze czy usłudze. „Wasza usługa jest najlepsza, THE BEST, że wasz towar spełni jego wszelkie oczekiwania.” Nie wolno tego robić! Wy musicie zakochać się – nie w towarze i usłudze. Musicie zakochać się w kliencie! Tej osobie, która ma taką potrzebę i marzenie. Wy jako sprzedawcy realizujecie ich marzenia. I te marzenia powinny być takie, jakie oni chcą. Jako sprzedawcy musicie spojrzeć z jego punktu widzenia! 👓

Waszym zadaniem, jest spełnianie marzeń klienta. 🤩 A jeśli pojawiają się obawy/negatywne opinie to Wy powinniście to potwierdzić! Może to brzmi dziwnie, lecz nie możecie im zaprzeczyć! Musicie powiedzieć „Rozumiem Twoją opinię/obawy, ALE… (to cudowne słowo) u nas będzie tak…” Klient, kiedy widzi widzi, że chcecie zrealizować jego marzenie lub potrzebę to decyduje się na zakup! 🤩 To jest ważne, aby patrzeć z punktu widzenia klienta! 👓

Dużo więcej dowiesz się, oglądając film. Zapraszamy do odcinka!
#sprzedaż #klient #usługitowary

🚀 Jeśli chcesz być na bieżąco z najnowszymi informacjami z tematyki biznesu subskrybuj nasz kanał Biznes To My!
https://bit.ly/3mONwL2

🔗 Nasza strona internetowa:
https://www.biznestomy.pl

💼 Kontakt i współpraca:
kontakt@biznestomy.pl
tel. +48 508 328 200

🌐 Biznes To My w social mediach:
▪ Instagram: https://www.instagram.com/biznestomy/
▪ Facebook: https://www.facebook.com/biznestomypl/
▪ TikTok: https://www.tiktok.com/@biznestomy.pl

🎧 Podcasty:
▪ Apple Podcasts: https://apple.co/2OTpnXq
▪ Google Podcasts: https://bit.ly/3cydiPz
▪ Spotify: https://spoti.fi/38L3Nvs

💚 Nasz portal Twoje Zdrowie 24 eu
https://twojezdrowie24.eu

💚 Kanał YT Twoje Zdrowie 24 eu
https://bit.ly/3tgGmSm