Jak wybrać dobrą AGENCJĘ PRACY do współpracy? Charakterystyka pracowników z UKRAINY i AZJI – NOWOŚĆ

0

Agencje pracy pozwalają zatrudniać pracowników tymczasowych wielu firmom. Taka rekrutacja może odbywać się w przyjemny i wygodny sposób, lecz pod warunkiem, że obie strony posiadają wystarczającą wiedzę w tej dziedzinie. Warto więc zwrócić uwagę na kilka istotnych aspektów, jakimi powinna kierować się #agencjapracy, ale i także przedsiębiorstwo chcące pozyskać ludzi do pracy. #Pracownicytymczasowi to spora wartość np. dla firm produkcyjnych i fabryk. Dlatego dzisiaj poruszymy kluczowe zagadnienia z zakresu rekrutacji pracowników tymczasowych.

Jak zatrudniać personel aby było bezpiecznie i efektywnie? Czym powinna cechować się dobra agencja pracy? Odpowiedź znajdziecie w tym materiale.

W tym odcinku scharakteryzowano również pracowników z Ukrainy, ale i obecną nowość na rynku pracy, czyli pracowników z Azji. Jacy są #Ukraińcy, a czym cechują się #Azjaci? Więcej informacji w filmie, zapraszamy!

Jeśli spodobał Ci się ten materiał i chcesz być na bieżąco z najnowszymi informacjami z tematyki biznesu subskrybuj nasz kanał Biznes To My!
https://bit.ly/3mONwL2

Nasza strona internetowa:
https://www.biznestomy.pl

Kontakt i współpraca:
kontakt@biznestomy.pl