Jak uświadomić klientowi wartość Twojej oferty

0

Jak przekonać klienta do Twojej oferty, żeby nie skupiał się tylko na cenie? To pytanie często stawiają sobie przedsiębiorcy.

Każdy z nas przez to przechodził. Klient szuka np. wykonawcy strony internetowej i porównuje oferty. Niby zwraca uwagę na różne kryteria, ale na końcu i tak kieruje się głównie ceną. A przecież wiadomo, że najniższa cena zwykle nie idzie w parze z fachowością, doświadczeniem, kompleksową obsługą itp.

Problem polega na tym, że kupujący najczęściej nie zna się na Twojej branży. Nie jest w stanie porównać jakości różnych ofert i skupia się tam mocno na kwocie do zapłacenia. Bo ją bardzo łatwo porównać.

W tym wideo mówię o tym, co zrobić, żeby Twoi klienci przestali patrzeć tylko na cenę i zaczęli dostrzegać realną wartość w tym, co im oferujesz.

W skrócie działa to w ten sposób:
1. Znajdź problem, który klient chce rozwiązać
2. Objaśnij mu ten problem – to czasem ważniejsze niż Twoja oferta!
3. Powiedz co zrobić, żeby ten problem rozwiązać
4. Zaoferuj swoją pomoc

A może jesteś zainteresowany nagrywaniem podcastu, który pomoże przekonywać klientów do wartości Twojej oferty? Jeżeli tak zapraszam na mój kurs PodcastPro, którego nowa edycja zacznie się 4 czerwca 2019. Zapisz się na listę zainteresowanych – będziesz miał szansę na dodatkowy bonus przy starcie kursu: https://podcastpro.pl