Jak skutecznie działać w nowym roku – wywiad z Jackiem Kłosińskim

0

Link do wpisu:

Kod promocyjny ważny do 10 stycznia 2021:
FBO2021
👉 Link do książki: https://klosinski.net/metodateczowki/

Kolejny rok, a Twoje cele stoją w miejscu? Masz już dość złotych rad i cudzych systemów produktywności, które nigdzie nie prowadzą? Mam dobrą wiadomość – wcale nie musisz planować i działać tak jak inni. Najlepsze rezultaty osiągniesz, dobierając narzędzia i metody do swoich upodobań i preferencji. Jak skutecznie działać? Pomoże Ci w tym Jacek Kłosiński.

Jacek jest przedsiębiorcą i od 10 lat prowadzi blog: klosinski.net. Pomaga małym firmom rozwijać się i działać po swojemu. W ramach swojej działalności prowadzi także kursy i szkolenia, a w 2019 roku wydał książkę „Metoda Tęczówki”.

Książka Jacka była jedną z najlepszych książek na temat skutecznego działania, które przeczytałem w 2020 roku. Wyniosłem z niej bardzo dużo nowych sposobów, pomagających mi lepiej działać. Dlatego właśnie zaprosiłem Jacka na rozmowę. Wierzę głęboko, że dzięki jego podpowiedziom, wszyscy wejdziemy w nowy rok uzbrojeni w wiedzę i metody, które pomogą nam w tym roku skutecznie realizować nasze marzenia i pasje.

Linki do materiałów z odcinka:
https://klosinski.net/ – strona Jacka
https://klosinski.net/metodateczowki/ – książka Jacka
https://lubimyczytac.pl/ksiazka/4805605/getting-things-done-czyli-sztuka-bezstresowej-efektywnosci-wydanie-ii – Getting Things Done, David Allen
https://www.16personalities.com/pl – 16 personalities – darmowy test osobowości
https://www.gallup.com/cliftonstrengths/en/home.aspx – Talenty Gallupa – płatny test na mocne strony (105 zł wersja podstawowa – top 5 talentów, 255 zł wersja rozszerzona – 34 talenty)
https://dominikjuszczyk.pl/category/podcast/ – Z pasją o mocnych stronach – podcast Dominika Juszczyka
https://marciniwuc.com/co-zrobic-gdy-jestes-na-zawodowym-rozdrozu/ – Co robić, gdy jesteś na zawodowym rozdrożu – odcinek podcastu FBO z Dominikiem Juszczykiem
https://francescocirillo.com/pages/pomodoro-technique – Metoda Pomodoro
https://www.briantracy.com/blog/time-management/the-truth-about-frogs/ – Brian Tracy o zjadaniu żaby
https://klosinski.net/jak-ustalic-priorytety/ – Więcej o Action priority matrix
https://klosinski.net/jak-osiagnac-cel/ – Więcej o Teorii odwróconego „u”
https://nts.klosinski.net/ – Dzienniki Jacka