Jak rozpocząć działalność handlową? Czym handlować? Mój sposób! [Biznes to my]

0

Jak handlować❓ Czym warto handlować❓ Jak zarabiać na handlu❓ Dziś temacik jak rozpocząć działalność handlową. Absolutnie o wszystkim, absolutnie szeroko! Przedstawiam Wam moje przemyślenia. Mam nadzieję, że się z tym zgodzicie!

Jeśli ktoś czuje biznes w postaci handlowania – nie potrafi malować, nie potrafi być pracownikiem fizycznym. On po prostu czuje temat: Kupić – sprzedać – zarobić 💵 na pośrednictwie.

Absolutnie popieram! Sam właśnie jestem taką osobą i uwielbiam handlować! Prosty biznes! Kupić tanio – sprzedać drogo. Proste, fantastyczne rozwiązanie i jak może być dochodowe!

Ja w swoich poprzednich materiałach na kanale przedstawiam Wam moją historię. Pierwsza działalność. Stolik turystyczny, magnetofon kasetowy i kilkanaście kaset. 📼 Od tego zaczynałem. 30 lat temu stanąłem na ulicy i sprzedawałem te kasety magnetofonowe. 📼 Da się? Od tego powstało moje imperium! Z tych kaset i małego stolika.

Mówię Wam o tym, gdyż prowadzenie biznesu może doprowadzić Was do własnego sukcesu. Do zmiany Waszego statusu społecznego. Ze zwykłego statusu robotnika, możecie zostać przedsiębiorcami! Najważniejsze jest jednak, abyście wiedzieli co chcecie zrobić. Ja podjąłem kiedyś decyzje, że nie chce być biedną osobą. Mogę ciężko pracować, ale chcę być przedsiębiorcą. Zmienić swój status społeczny!

I to zrobiłem. Zacząłem sprzedawać kasety! Handel czyli jeden z NAJLEPSZYCH biznesów w moim życiu. To jest jedna z najlepszych decyzji mojego życia – robienie biznesu na handlu. To był mój pierwszy biznes.

✅ Zasada jest prosta. Na cokolwiek spojrzysz i na czymkolwiek się znasz to ta rzecz coś kosztuje. Każda ta rzecz coś kosztuje. Każda ta rzecz fotele, drukarka, komputer, bluzka. Wszystko co jest wokół Ciebie ma swoją cenę.

✅ Ta cena składa się z:
– wartości produktu czyli wartości wyprodukowania tej rzeczy
– zysku producenta
– zysku pośredników, a mogą nim być absolutnie każde osoby: sklepy, hurtownicy, importerzy itd.

Od momentu wyprodukowania tego danego produktu, aż do momentu jego sprzedaży łańcuch jest dosyć duży. Jeśli się znajdziecie w tym łańcuszku, nagle się okazuje że potraficie zarabiać pieniądze na własny biznes!

✅ Do czego Was chce namówić?
W tym filmie nie chcę Wam mówić precyzyjnie jak to się robi ale chcę abyście się zastanowili:
Na czym się znacie? Kolejno potem, abyście podjęli decyzję, czy możecie tym handlować.

Ten materiał jest dla osób, które chcą prowadzić biznes – handel! Handlować można absolutnie wszystkim! Nawet długopisem. 🖊️ Sprzedaż kilka tys. sztuk, za jeden 🖊️ zarobisz 50 groszy i całościowo zyskasz kilka tysięcy. Cokolwiek.
Nawet można podać przykład rolnictwa – handel warzywami.🥕 🌽

✅ Ważna jest tylko jedna rzecz. Jeśli już zaczniecie to robić, to nie zapomnijcie o jednym:
Pamiętaj aby się rozwijać!
Bo jeśli będziesz to robić sam/sama i będziesz to robił powtarzalnie to będziesz zarabiał/a jakieś pieniądze. Ale zarabiaj te same pieniądze bądź mniejsze, ale wielokrotnie. Czyli wynajmij pracowników, aby handlowali towarem za Ciebie, a Ty w tym czasie handluj nim w innym punkcie!

✅ Mój przykład: Miałem kiedyś jeden sklep, zatrudniłem pracowników i otwarłem następny, drugi sklep. Mając drugi sklep, otwarłem trzeci sklep, a następnie czwarty. Finalnie miałem aż 4 sklepy z czego 3 w hipermarketach. Kasa z nich była ogromna!🤑 Nawet przy dużych czynszach zarabiałem bardzo dużo. 🤑

✅ Możecie sprzedawać dużo lub mało, a na wysokich marżach zawsze zarobicie! Ważne, abyście nie sprzedawali po kosztach bo to nigdy nie jest opłacalne.

✅ Zawsze powtarzam: Osoby, które sprzedają w bardzo niskiej cenie, wręcz po kosztach nigdy się nie rozwiną! Nie generuje to rozwoju. Muszą mieć dobrą marżę aby mieć szansę na rozwój! Fundusze na handlowanie innymi towarami i bezpieczeństwo finansowe.

Handel nie jest prosty, ale jest fajny i dochodowy. Możecie to robić szybko, pod warunkiem że masz dobry towar i trafisz w klienta docelowego. Handlować możesz absolutnie wszystkim!

Dowiedz się więcej! Zapraszamy do oglądania odcinka!
#handel #sprzedaż #produkty

🚀 Jeśli chcesz być na bieżąco z najnowszymi informacjami z tematyki biznesu subskrybuj nasz kanał Biznes To My!
https://bit.ly/3mONwL2

🔗 Nasza strona internetowa:
https://www.biznestomy.pl

💼 Kontakt i współpraca:
kontakt@biznestomy.pl
tel. +48 508 328 200

🌐 Biznes To My w social mediach:
▪ Instagram: https://www.instagram.com/biznestomy/
▪ Facebook: https://www.facebook.com/biznestomypl/
▪ TikTok: https://www.tiktok.com/@biznestomy.pl

🎧 Podcasty:
▪ Apple Podcasts: https://apple.co/2OTpnXq
▪ Google Podcasts: https://bit.ly/3cydiPz
▪ Spotify: https://spoti.fi/38L3Nvs

💚 Nasz portal Twoje Zdrowie 24 pl
https://twojezdrowie24.pl

💚 Kanał YT Twoje Zdrowie 24 pl
https://bit.ly/3tgGmSm