Finansowa Forteca w wersji AUDIO? Zdecyduj, czy to ma sens

0

Od dłuższego czasu słyszę od moich Czytelników, że chcieliby przeczytać moją książkę – Finansową Fortecę, ale nie mają czasu, żeby tak po prostu usiąść do czytania. Rozumiem to bardzo dobrze – u mnie też były etapy w życiu, gdy naprawdę trudno było wygospodarować czas tylko na lekturę. Gdy spłacaliśmy długi, braliśmy nadgodziny i dodatkowe zlecenia, a nasze dzieci były dużo młodsze, mogłem sobie pomarzyć o wolnym czasie, w którym mógłbym beztrosko czytać.

Dobrym sposobem na przyswajanie treści w takich okolicznościach są audiobooki. Niestety – przy obecnym tempie publikacji na blogu i intensywnej pracy nad nową wersją kursu Kredyt Hipoteczny krok po kroku stworzenie audiobooka Fortecy zajęłoby mi chyba rok 🙂 Ale później pomyślałem „dlaczego nie”. Mogłoby to wyglądać tak: w wolnym oknie czasu siadam i czytam dla Ciebie kolejny fragment rozdziału i tym sposobem, kawałek po kawałku powstanie audiobook. I właśnie w tym duchu stworzyłem pierwszy, pilotowy odcinek.
▼▼▼
Zbuduj Finansową Fortecę!
Chcesz inwestować, ale nie wiesz, od czego zacząć? Czujesz opór przed nudnymi książkami? Masz dość akademickich tomiszczy, naszpikowanych trudnymi zagadnieniami, z których nic nie wynika?

Zamiast próbować „uczyć się inwestować”, zbuduj krok po kroku Finansową Fortecę, która skutecznie ochroni majątek Twój i Twojej rodziny!
▼▼▼
Książkę Finansowa Forteca zamówisz na:
👉 https://finansowaforteca.pl/?utm_source=youtube&utm_medium=social&utm_campaign=ytdescription