Działalność bez rejestracji w usługach – wirtualne asystentki i freelancerzy – jak to ogarnąć?

0

Czy można świadczyć usługi będąc na działalności nierejestrowanej? Wirtualne asystentki i freelancerzy – jak to ogarnąć?
W czasie spotkania na żywo porozmawiamy m.in. o tym :

Co to jest działalność nierejestrowana i jakie są warunki prowadzenia działalności nierejestrowanej?

Czy w ramach prowadzonej DN – wirtualnej asystentki i freelancerzy mogą zawierać umowy z klientami? Jakie to umowy? Na co warto zwrócić uwagę w DN w przypadku umów zlecenia/ o dzieło zawieranych przez wirtualne asystentki?

Czy można zostać wirtualną asystentką, freelancerem w czasie urlopu wychowawczego (czy można wtedy prowadzić działalność bez rejestracji i na jakie kwestie prawne zwrócić uwagę)?

Prowadzące to Ilona Przetacznik i Joanna Rułkowska.

Joanna Rułkowska – prawnik i specjalista od spraw kadr i płac. Od 2017 roku redaktor naczelna portalu Prawo Mamy. Autorka licznych artykułów o działalności nierejestrowanej i e-booka „Biznes mamy”.

Wszystkiego Legalnego
Ilona Przetacznik

———————————————————————

💪 Jeżeli jesteś Wirtualną Asystentką i chcesz działać legalnie sprawdź mój Kurs online – Pakiet MUST HAVE – WIRTUALNA ASYSTENTKA + Pakiet RODO MUST HAVE dla Wirtualnych Asystentek ➡https://legalnybiznesonline.pl/produkt/kurs-online-pakiet-must-have-wirtualna-asystentka-pakiet-rodo-must-have-dla-wirtualnych-asystentek-2/

———————————————————————

Insta: https://www.instagram.com/ilonaprzetacznik.radcaprawny/
FB: https://www.facebook.com/LegalnyBiznesOnlineIP/
Strona: https://legalnybiznesonline.pl/
Sklep: https://sklep.legalnybiznesonline.pl/
LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/ilona-przetacznik-contracts/