Dochodowy biznes w galerii handlowej? Tak! [Biznes to my]

0

Czy da się zarobić w galerii handlowej? Opowiadam na swoim własnym przykładzie jak działa prowadzenie własnego sklepu w galerii handlowej i dlaczego tu się opłaca być jako przedsiębiorca.

Wchodząc do galerii handlowej musicie mieć swoją markę, zaufanych dostawców i mieć ugruntowaną pozycję na rynku. Dlaczego? Tutaj istotną kwestią są duże czynsze najmu powierzchni w galeriach handlowych. Co więcej musicie wobec galerii być klarowni biznesowo. Wchodząc w taką kooperatywę podpisujecie umowę długoterminową, bardzo często wieloletnią. Dodatkowo musicie spełniać ścisłe warunki określone w umowie.

Dlaczego się opłaca występować jako biznes w galerii handlowej?
Jest tu tysiące ludzi, którzy chodzą w celach rekreacyjnych np. coś zjeść czy też aby spełnić swoje pragnienia zakupowe. Co jest tego efektem? Ceny za jakie kupujemy produkty jako konsument są na pewno przepłacone, gdyż narzucona jest duża marża.

Jeśli Was biznes jest dobry i sprawdzony to opłaca się występować w galerii handlowej. Jednak musicie liczyć się ze wzrostem marży. Jednakże obroty towaru były zdecydowanie większe.

Jaka jest tajemnica opłacalności takiego biznesu? W ilościach ludzi i ich środkach finansowych, którzy chcą przeznaczać je na zakupy i realizację swoich potrzeb konsumenckich.

Jeśli chcielibyście rozwinąć swoją markę to zdecydowanie polecam ulokować swój sklep w galerii handlowej. Mimo, że koszta są duże i zapłacicie tak wysokie czynsze to i tak będzie Wam się to opłacało. Obroty i ilość osób, która się przemieszcza jest zdecydowanie większa tutaj.

Dodatkowo otwarcie punktu gastronomicznego w galerii również jest bardzo opłacalne. Na jedzeniu jest marża 300-400% od ceny hurotowej. Zawsze tu będzie kasa. Mimo ze mają bardzo wysokie czynsze to i tak zarabiają.

Polecam taki biznes. Jednak warto wybrać dobrą galerię handlową. Bardzo często tam gdzie jest pusto, to nie opłaca się tam wchodzić, gdyż tam nie będzie klientów. W bardzo popularnych galeriach bardzo często trzeba przekonać daną galerię, aby chciała z Wami współpracować.

Pamiętajcie, klient lubi wchodzić do ekskluzywnych sklepów. Dlaczego? Klient bowiem płaci za ekskluzywny wygląd i chce się czuć ugoszczony.
Galerie też są podzielone na strefy, na sprzedaż konkretnych kategorii produktów.

Umiejscowienie galerii jest też bardzo ważne. Przykładowo Złote Tarasy są bardzo dobrze umiejscowione zaraz przy dworcu PKP oraz Pałacu Kultury, czyli ścisłe centrum.

Pamiętajcie, jeśli macie szansę wejść na rynek galerii handlowej to próbujcie. To może być świetny biznes, jednak miejcie na uwadze to aby się zabezpieczyć i tworzyć taki biznes na spółce Z O.O. Aby uchronić się przed potencjalnymi stratami w swoim prywatnym majątku.

Biznes w galerii to bardzo dobry biznes! Reasumując polecam wejście. Jeśli macie dobry produkt na pewno zarobicie. Lecz ryzyko inwestycyjne jest bardzo duże. Musicie mieć sprawdzoną i wyrobioną markę, a wasz produkt musi być wysokiej jakości.

Zapraszamy do oglądania odcinka!

Jeśli chcesz być na bieżąco z najnowszymi informacjami z tematyki biznesu subskrybuj nasz kanał Biznes To My!
https://bit.ly/3mONwL2

Nasza strona internetowa:
https://www.biznestomy.pl

Nowy serwis Twoje Zdrowie 24 eu
https://twojezdrowie24.eu

Kontakt i współpraca:
kontakt@biznestomy.pl
tel. +48 508 328 200