Dlaczego bogaci stają się bogatsi a biedni biedniejsi? Tajemnica sukcesu! [Biznes to my]

0

Co robią ludzie bogaci, że pomnażają swój majątek? 🤑 Dlatego ludzie biedni idą w stronę biedy?😩 Podam Wam prosty przykład. Każdy z nas patrzy na życie i szuka miejsc, gdzie jest coś do zrobienia. Jakiś biznes, ciekawe przedsięwzięcie. To wszystko ma swój potencjał.

🌟 POTENCJAŁ
Każdy z Was widzi w pewnym stopniu potencjał tego co robi.
Dzieje się fantastyczna rzecz. Powiem na własnym przykładzie. Jeśli widzę, że coś ma potencjał – to co robię? Działam!

💪 DZIAŁANIE
Każda osoba przedsiębiorcza działa! Jak ja działam? Z pełnym zaangażowaniem, mocno, tak by uzyskać fantastyczny rezultat!

📈 REZULTAT
Jest nim status społeczny – opisywany jako zwiększenie swojego majątku, czyli: bogactwo, zdrowie i relacje. Każda osoba ma takie pragnienie. Dzięki temu osoba, która lubi zarabiać kasę i widzi we wszystkim potencjał – to co robi? Działa! Finalnie mam fantastyczny rezultat i zaczynam zarabiać kasę. Jak widzicie zatacza się koło.

❌ Osoby biedne nie angażują pełni swoich sił. „A bo nie wiem, a może się nie uda, ja do tego się nie nadaję”. Te osoby nie potrafią zarabiać pieniędzy bo nastawienie robi się bardzo, bardzo złe.

Jak to wygląda w praktyce?
✅ Moja droga jako osoby przedsiębiorczej idzie w górę, rozwija się. 🎢
❌ U osób biednych, zdecydowanie idzie w dół. 📉

Dlaczego? Bo te osoby nie będą robić nic z potencjałem, nie będą więc działać i nie pojawi się więc żaden rezultat.

Dlaczego tak się dzieje?
Co jest powodem takiego zachowania? Co powoduje, że pewne osoby potrafią coś rozwijać, a inne nie?

🧠 👍 PRZEKONANIA I OPINIE
Każdy z Was ma różnorodne doświadczenia. Ma jakieś przekonania, opinie do ew. projektu/pomysłu/przedsięwzięcia. I w zależności jaka ta osoba ma przekonania, tak będzie pracowała.

Jak działają osoby bogate, a jak biedne?
✅Osoba bogata, majętna czy przedsiębiorcza patrzy na potencjał. Mimo, że ma własne przekonania to zmienia je tak, że to się uda! Ten potencjalny biznes musi się udać. Nastawienie jest ważne. „Co z tego że innym się nie udało. Mnie się uda!”

❌ W przypadku osób biednych działanie jest bardzo małe, rezultat jest marny. Ich przekonania i opinie skutecznie zniechęcają. Te osoby nie widzą tego, działania są słabe, a rezultat żaden.

Tak więc jeśli widzicie potencjał w danym projekcie (absolutnie każdy biznes/przedsięwzięcie ma jakiś potencjał X). Najważniejsze jest to, abyś zastanowił się. Jakie masz przekonanie opinie do każdego przedsięwzięcia, do danej czynności życiowej którą wykonujesz.

✅ Musisz zmienić przekonania i opinie! U siebie, swoich wspólników/partnerów lub osób które uczysz. Te przekonania i opinie są najważniejsze bo jeśli masz negatywne to się nie uda! Jeśli jednak masz pozytywne przekonanie i widzisz potencjał, wiesz że się uda, to tak będzie! Drobna sprawa, ale ważna. Jeśli zaczynasz biznes, a masz przekonanie że się nie uda to popatrz inaczej.

✅ Ja też zacząłem od zera, od małego stolika z kasetami. Ale działałem, intensywnie i moja lepsza przyszłość pojawiła się tutaj. Z ulicznego sprzedawcy przeniosłem się na status majętnego przedsiębiorcy z dużymi sukcesami. Oczywiście popełniałem błędy, walczyłem z instytucjami ale moje przekonanie było takie: Nie chce już dalej pracować jako pracownik fizyczny. Byłem przekonany, że ten biznes mi się uda. Byłem przekonany o potencjale tego małego stoliczka z 12 kasetami i wiedziałem, że mi się uda!

#Potencjał + #Działanie + #Rezultat = Hurra!

✅ Musisz odnaleźć swoje przekonania i opinie do potencjalnego biznesu, który chcesz robić. Jeśli to jest na plusie, zacznij mocno działać i rezultaty będą ogromne!

Uwierzysz w sukces? Będzie! Zapraszamy do oglądania odcinka!

🚀 Jeśli chcesz być na bieżąco z najnowszymi informacjami z tematyki biznesu subskrybuj nasz kanał Biznes To My!
https://bit.ly/3mONwL2

🔗 Nasza strona internetowa:
https://www.biznestomy.pl

💼 Kontakt i współpraca:
kontakt@biznestomy.pl
tel. +48 508 328 200

🌐 Biznes To My w social mediach:
▪ Instagram: https://www.instagram.com/biznestomy/
▪ Facebook: https://www.facebook.com/biznestomypl/
▪ TikTok: https://www.tiktok.com/@biznestomy.pl

🎧 Podcasty:
▪ Apple Podcasts: https://apple.co/2OTpnXq
▪ Google Podcasts: https://bit.ly/3cydiPz
▪ Spotify: https://spoti.fi/38L3Nvs

💚 Nasz portal Twoje Zdrowie 24 eu
https://twojezdrowie24.eu

💚 Kanał YT Twoje Zdrowie 24 eu
https://bit.ly/3tgGmSm