Czy znasz drogę do lepszej przyszłości? Pokażę Ci ją! [Biznes to my]

0

Czym jest dla Ciebie lepsza przyszłość? Czy obrałeś cele, które chcesz osiągnąć w swoim życiu? Kanał Biznes To My skierowany jest do osób, którzy są przedsiębiorczy. Czyli takich, którzy lubią zarabiać pieniądze.

Co ja proponuję? Razem ze mną zmienicie swój status społeczny. Proponuję spełnienie Waszych marzeń, a więc dojście do lepszej przyszłości. Jak to zrobić? Wystarczy, że będzie mnie słuchać, a na pewno Wam się uda.

Zastanów się w którym miejscu teraz jesteś? Jesteś na początku drogi? A może gdzieś w połowie? Pomyśl ile jeszcze przed Tobą, aby dość do miejsca zwaną lepszą przyszłością? Możesz będąc na początku swojej drogi, wraz ze mną przesiąść się do mojego „wehikułu” i dojść do tego obranego docelowego.

📈 Co to jest status społeczny?
To jest bogactwo. Jeśli jesteście bogaci to również jest to zdrowie. Jeszcze jedna rzecz. Są to relacje z innymi ludźmi. Chciałbym Wam zaproponować wzajemne dojście do owego statusu społecznego. Jeśli zastanowisz się czy Twoja droga którą dążysz prowadzi Cię do obranego celu jest właściwa – to nią podążaj. Jednak jeśli uznasz, że nie do końca Twoja droga jest tą właściwą, to może warto się zastanowić czy nie przesiąść się do mojego „wehikułu”. Ja jestem obecnie na górze. A gdzie dążę? Wyżej. Chcę iść tam z Wami. Czy ja tam dojdę? – Dojdę. Ale czy Wy dojdziecie? Macie czas na zastanowienie się.

Obecnie pokazuje Wam dopiero, co chcę Wam zaproponować. Teraz pokazuje tylko cel co ja chcę z Wami zrobić i gdzie iść. Pokazuję Wam drogę do lepszej przyszłości. Zastanówcie się ile czasu jeszcze Wam zajmie dojście do obranego punktu? Myslę że sporo. Ze mną możecie zrobić to szybciej.

Przed tą wędrówką musicie sobie odpowiedzieć na kilka kluczowych pytań:

✅ 1. Czy chcę? – odpowiedz sam przed sobą. Jeśli chcesz to dojdziesz, jeśli nie to nadal będziesz leżał na kanapie i nic z tym nie zrobisz.

✅ 2. Co chcę robić? – zastanów sie czy ma być to praca na zasadzie najmu swojej osoby i pracy dla kogoś, lub chcesz odejść od tego i zostać przedsiębiorcą. Co to znaczy? Przedsiębiorca jest to osoba, która działa na własny rachunek. Ja kiedyś podjąłem tą decyzje. Nie chciałem zostać szeregowym pracownikiem, chciałem coś więcej i to osiągnąłem.

Pokażę Wam jak tam dojść. Będę mówił o rzeczach, które są jasne ale też skomplikowane. Ale też dla tych osób, które zasubskrybują mój kanał zaproponuję indywidualne rozwiązania. Co to znaczy? Jeśli ktoś zaczyna swoją drogę i nie wie co robić ja tą osobę będę prowadził… za rączkę. Chcesz otworzyć ze mną spółkę? Nic trudnego, z niektórymi może się to udać. Obecnie już kilku zaufanym osobom pomagam, poprawiam ich błędy i nakierowuje na trafne decyzje. To jest kanał dla osób.

Biznes To My – co to znaczy? To nie ja! To Ty, ja oraz wszyscy inni. My wszyscy chcemy być bogaci, zdrowi, chcemy mieć dobre relacje! Oczywiście jeśli ktoś nie chce, to nie namawiam 🙂

✅ 3. Czy znam swój biznes? – skoro podjąłeś/aś decyzję ze chcesz, to pytanie czy znasz swój biznes? Czy na temat tego co chcesz robić wiesz wszystko, absolutnie wszystko. Osoby które myślą, że zostaną przedsiębiorcą bez pojęcia i wiedzy – uwaga – musisz nabyć wiedzę. Od kogo? Może ode mnie? Możesz oczywiście szukać w internecie. Pytanie czy jednak ją rozumiesz? Bo jeśli masz mało wiedzy, to musisz ją zdobyć.

Ja Was mogę uczyć o otwieraniu biznesu, jakie są niespodzianki z ZUSem, urzędem skarbowym, jak uważać na pułapki skarbowe, na swoich partnerów – o tym będę mówił na następnych spotkaniach. Będę mówił o własnym biznesie, jak prowadzę swój obecny biznes… Ja też kiedyś byłem biedny.

Pierwsze pytanie – chciałem. Drugie pytanie – chciałem handlować, oszczędziłem trochę pieniędzy, stanąłem ze stoliczkiem i zacząłem pracować. Przez wiele wiele lat, dojechałem do swojej lepszej przyszłości. Obecnie nie muszę wiele pracować, mogę iść emeryturę. Jednak nie lubię odpoczywać, więc zacząłem uczyć Was.

Będę pokazywał swoje jak i błędy innych osób, z którymi obecnie współpracuję. Pokaże Wam, jak ich unikać.

Chciałbym zaprosić określoną ilość osób do współpracy. Szukam osób, które chcą się się rozwijać i są przedsiębiorczy. Chciałbym się z nimi poznać nawet osobiście by móc z nimi działać – niech do mnie napiszą maila.

Zapraszamy do oglądania odcinka!

#sukces #statusspołeczny #lepszaprzyszłość

🚀 Jeśli chcesz być na bieżąco z najnowszymi informacjami z tematyki biznesu subskrybuj nasz kanał Biznes To My!
https://bit.ly/3mONwL2

🔗 Nasza strona internetowa:
https://www.biznestomy.pl

💼 Kontakt i współpraca:
kontakt@biznestomy.pl
tel. +48 508 328 200

🌐 Biznes To My w social mediach:
▪ Instagram: https://www.instagram.com/biznestomy/
▪ Facebook: https://www.facebook.com/biznestomypl/
▪ TikTok: https://www.tiktok.com/@biznestomy.pl

🎧 Podcasty:
▪ Apple Podcasts: https://apple.co/2OTpnXq
▪ Google Podcasts: https://bit.ly/3cydiPz
▪ Spotify: https://spoti.fi/38L3Nvs

💚 Nasz portal Twoje Zdrowie 24 eu
https://twojezdrowie24.eu

💚 Kanał YT Twoje Zdrowie 24 eu
https://bit.ly/3tgGmSm