Czy osiągnąłeś swój status społeczny? Pokaże Ci jak to zrobić! [Biznes to my]

0

Czy wiesz czym jest status społeczny? Czy znasz drogę do lepszej przyszłości? Chciałbym przedstawić dziś Wam model mówiący o tym w jaki sposób możecie zrobić swój biznes. Każdy z Was jest na własnej, indywidualnej drodze życia i zapewne zastanawiacie się co chcecie zrobić dalej? Pomyśl – co Ty chcesz robić dalej?

Czy chcesz iść w kierunku swojego nowego biznesu, który da Ci lepszą przyszłość i lepszy status społeczny? Ja właśnie oferuję Ci nową drogę, za pomocą której możesz sam decydować o sobie, kończąc pracę na etacie. Po prostu pracować u siebie.

Dziś pokażę Wam mój pomysł, jaka droga może przed Wami czekać. Dziś trochę inaczej niż ostatnio, pokażę Wam to w nieco inny sposób. Pamiętacie jak za każdym razem mówię, że ja Was prowadzę z jakiegoś punktu A, lepszą drogą do przyszłości. Jest to jakiś wykres, który każdy z Was ma określony po swojemu. Każdy ma swój, indywidualny wykres i dąży do celu po swojemu. Jeden szybciej i dynamiczniej, inny powoli ale konsekwentnie. Mój pomysł dotyczy tego, abyście się tam znaleźli. Jeśli jesteś już w danym określonym miejscu, idziesz do przodu to ja chcę pokazać Ci ścieżkę na skróty, żebyś nie popełniał błędów jakie ja popełniłem i abyś korzystał z mojej wiedzy. Zobacz, że to co ja proponuję, to jest właśnie to czego szukasz!

Każdy z nas miał niepowodzenia, ja tak samo ale ja wiem jak do nich podejść. Czy ty też? Chciałbym Cię tego nauczyć.

Na tą drogę składa się czas – to jest Wasze życie. Przeznaczasz swój czas na to by określić swoje miejsce w lepszej przyszłości, aby uzyskać lepszy status społeczny.

💲 Co to jest ten status społeczny? Składają się na niego 3 elementy:
✅ 1. Bogactwo – każdy chce być bogaty, aby móc realizować swoje cele, płacić rachunki, podróżować.
✅ 2. Zdrowie – to podstawa. Bardzo pomaga w realizacji marzeń. Pamiętaj, masz zdrowie to masz pieniądze i power do działania, by konsekwentnie iść dalej.
✅ 3. Relacje z innymi ludźmi. To co wszystko tworzysz dookoła siebie kształtuje też Ciebie.

Te 3 elementy tworzą status. Swój własny status uzyskasz, gdy dojdziesz właśnie do wyznaczonego celu – lepszej przyszłości o której cały czas mówię.

Czy macie to dzisiaj, czy jesteście bogaci, zdrowi, macie relacje? Ja chciałbym zaznaczyć że mój model opiera się na „4 schodkach” w kierunku lepszej przyszłości. Wszystko o czym mówię to jest wiedza. Wiedza, którą nabyłem przez wszystkie lata doświadczenia. Bez niej nie możecie pójść dalej. Dlatego ja chciałbym pokazać Wam rozwiązania waszych problemów, nauczyć Was jak dojść do waszego miejsca.

➡ Przedstawiam opracowany przeze mnie model 4 schodków:
✅ 1. Moduł – Nauka biznesu
✅ 2. Moduł – Rozwój
✅ 3. Moduł – Sukces
✅ 4. Moduł – Wolność finansowa i spełnienie poprzez status

Ja już jestem na tym ostatnim module. Ja już nie muszę pracować, a za to chcę uczyć ludzi. Dzięki temu moje relacje cały czas wzrastają.

Oferuje Wam wiedzę – inną, różnorodną dopasowaną dla każdego poszczególnego modułu/etapu.

Tak więc jeżeli jesteście gotowi słuchać, uczyć się i aktywnie rozwijać zachęcam gorąco do zapisywania się do mnie do grupy, subskrypcji kanału i bezpośredniego kontaktu do mnie!

Zapraszamy do oglądania odcinka!

#status #biznes #lepszaprzyszłość

🚀 Jeśli chcesz być na bieżąco z najnowszymi informacjami z tematyki biznesu subskrybuj nasz kanał Biznes To My!
https://bit.ly/3mONwL2

🔗 Nasza strona internetowa:
https://www.biznestomy.pl

💼 Kontakt i współpraca:
kontakt@biznestomy.pl
tel. +48 508 328 200

🌐 Biznes To My w social mediach:
▪ Instagram: https://www.instagram.com/biznestomy/
▪ Facebook: https://www.facebook.com/biznestomypl/
▪ TikTok: https://www.tiktok.com/@biznestomy.pl

🎧 Podcasty:
▪ Apple Podcasts: https://apple.co/2OTpnXq
▪ Google Podcasts: https://bit.ly/3cydiPz
▪ Spotify: https://spoti.fi/38L3Nvs

💚 Nasz portal Twoje Zdrowie 24 eu
https://twojezdrowie24.eu

💚 Kanał YT Twoje Zdrowie 24 eu
https://bit.ly/3tgGmSm