Czy odniesiesz SUKCES bez szkoleń? [Biznes to my]

0

Czy szkolenia są ważne? Jak szkolenia przekładają się rozwój biznesu?

Oglądając moje filmy jak i słuchając moich podcastów nie tylko dowiadujecie się kim jestem, ale przede wszystkim pozyskujecie nową wiedzę. Zastanówcie się, po co to robicie. Po to, by móc poszerzać swoje horyzonty i uczyć się.

Jak zrobić by się rozwijać i osiągać sukcesy? Trzeba się szkolić, uczyć, szkolić, uczyć – wdrażać…
Jeśli tego nie będziecie robić, to możecie to robić na własną rękę. Lecz ja chce przekazać Wam wiedzę jako praktyk, którą zdobyłem przez lata doświadczenia w biznesie. Wszystko po to, abyście nie popełniali błędów.

Absolutnie – osoby, które chcą zmienić swój status społeczny powinny mnie słuchać. Jeszcze nie spotkałem na swojej drodze osoby, która powiedziałaby że mówię nieprawdę.

Zastanówcie się w jakim miejscu teraz jesteście. Niech każdy z was odpowie sobie na to pytanie. A teraz zadajcie sobie pytanie gdzie chcecie być? Dalej w tym samym miejscu, lub sporo dalej jako człowiek niezależny finansowo? Ja osiągnąłem swój osobisty sukces i jestem wolnym człowiekiem, a także niezależny finansowo.

Jeśli będziecie zastanawiać się jak postępujecie, będziecie chłonąć nową wiedzę to wszystko co robicie zacznie Wam sprawiać frajdę. A na końcu czeka Was sukces. Za jakiś czas będziecie uważać: „Bardzo dobrze się złożyło, że poznaliście mnie – Mirka”. Ja jestem sukcesem, Wy też możecie nim być, lecz pod warunkiem ciągłej nauki.

Tak więc czy warto się szkolić?
Ja nadal mimo iż jestem doświadczony to nadal się szkolę. Dlaczego? Mam mega frajdę jak Was szkolę. Jednak by to robić dobrze, ja też potrzebuję nauki. I tą naukę zdobywam, a to czego się nauczę oddam Wam.

Jakie powinniście mieć szkolenia? Pierwsza podstawowa zasada: Jeśli chcesz robić biznes, musisz go znać. Musisz potrafić go robić. Powinieneś być fachowy, dobry w swojej branży. Jeśli będziesz profesjonalistą, to klienci będą się do Ciebie garnąć. Każdy woli iść do znawcy, niż do osoby która nic nie potrafi i udaje.

Kiedy robicie biznes to zastanówcie się jakiej wiedzy Wam brakuje? Bo na pewno Wam brakuje. Skoro ja sam muszę jeszcze zdobywać wiedzę, to Wy na pewno ich potrzebujecie. Przykłady? Rachunkowość, BHP, prawo karne, prawo cywilne, podatkowe… wszystko co będzie Wam przydatne w pracy. Tak samo szkolenia fachowe typu specjalizacje fryzjerskie jeśli planujecie otworzyć zakład. Idąc dalej są bardzo uniwersalne, podstawowe kwestie jak znajomość prawa podatkowego.

Ja również stale się szkolę. Prowadząc agencję pracy korzystam ze szkoleń związanych z zatrudnianiem pracowników. Korzystam z wiedzy prawników, specjalistów. Wy powinniście mieć wokół siebie prawników, księgowych, osoby które wam doradzą. Dlaczego? Bo w biznesie najważniejsza jest wiedza i informacja. Inaczej każdy biznes Wam padnie. Popełniając błędy wynikające z braku wiedzy przepadnie Wam dotacja, będziecie płacić kary itd.

Jaki jest mój sukces w biznesie? Wiedza. Całe moje życie biznesowe polegało na tym, że uzupełniałem wiedzę. Starałem się być o krok dalej, gdzie ja wiem a inni nie. Dlatego namawiam Was do tego, abyście zapisali sobie na kartce jakiej wiedzy potrzebujecie.

Pamiętajcie, jeśli macie jakieś pytania to nie zastanawiajcie się. Piszcie do mnie na e-mail lub w komentarzach. Postaram się na każde pytanie odpowiedzieć, spróbuję się do tego ustosunkować. Jeśli nie ja, to postaram się znaleźć osobę, która odpowie na Wasze pytania.

Już w następnych odcinkach postaram się poruszyć tematy bardziej dokładne. O otwieraniu spółek Z O.O., jednoosobowej działalności gospodarczej i tym podobnych.

Jak najszersze PKD. Czy warto?
Dzięki temu, że macie wpisane odpowiedni kod PKD (pomimo czy świadczysz lub nie takie usługi) możecie brać udział w dofinansowaniach. Sam byłem zdumiony ostatnio, gdzie będąc w hotelu w Warszawie dowiedziałem się, że oni teraz nie otrzymają dofinansowania bo zabrakło jakichś drobiazgów. Znam jednak osoby które mają bardzo szeroki zakres PKD i takie dofinansowanie otrzymali – bo mieli stosowny kod. Pamiętajcie, jak najszerszy spektrum kodów PKD jest bardzo istotne! Nie wiemy ile jeszcze potrwa pandemia, a w takich czasach warto mieć w zanadrzu szansę na zastrzyk finansowy.

Tak więc pamiętajcie, wiedza to klucz do Waszego sukcesu!
Zapraszamy do oglądania odcinka!

🚀 Jeśli chcesz być na bieżąco z najnowszymi informacjami z tematyki biznesu subskrybuj nasz kanał Biznes To My!
https://bit.ly/3mONwL2

🔗 Nasza strona internetowa:
https://www.biznestomy.pl

💼 Kontakt i współpraca:
kontakt@biznestomy.pl
tel. +48 508 328 200

🌐 Biznes To My w social mediach:
▪ Instagram: https://www.instagram.com/biznestomy/
▪ Facebook: https://www.facebook.com/biznestomypl/
▪ TikTok: https://www.tiktok.com/@biznestomy.pl

🎧 Podcasty:
▪ Apple Podcasts: https://apple.co/2OTpnXq
▪ Google Podcasts: https://bit.ly/3cydiPz
▪ Spotify: https://spoti.fi/38L3Nvs

💚 Nasz portal Twoje Zdrowie 24 eu
https://twojezdrowie24.eu

💚 Kanał YT Twoje Zdrowie 24 eu
https://bit.ly/3tgGmSm