Chcesz zarobić 15 000 zł?! Współpracuj ze mną! [Biznes to my]

0

Jak szybko zarobić 15 000 zł? Masz potrzebę szybkiego zastrzyku gotówki?
Temat skierowany do ludzi, którzy chcieliby ze mną trochę zarobić.

Wiele osób pracuje w różnych zakładach pracy, w biurach, jako kierowcy, przedstawiciele handlowi itd. Wszyscy chcemy zarabiać pieniądze, jednak każdy z nas zarabia lepiej lub gorzej. Stawki są bardzo różne.

Każdy z Was kto chce dojść do lepszej przyszłości chciałby spędzić swoją starość realizując swoje marzenia. Chcę Wam przekazać, że sam dążyłem do tego celu. Obecnie jest mi dobrze, osiągnąłem bowiem niezależność finansową i tego Wam właśnie życzę.

Jeśli chcecie zarobić 15 tys. zł to musicie coś zrobić! Jak je zarobić? No właśnie. I tu mam odpowiedź na Wasze pytanie.

W mojej agencji pracy zatrudniam pracowników tymczasowych z różnych krajów. Poszukuję różnych zakładów, przedsiębiorstw i ja tych ludzi tam leasinguję. Dlaczego Ci przedsiębiorcy nie zatrudnią pracowników samodzielnie?

Gdyż wszystkie formalności umowy, zezwolenia wykonuje moja firma, moi zaufani pracownicy. Powiem Wam, że jest z tym masa pracy. Ten biznes nigdy się nie kończy bo zawsze pracownicy są potrzebni.

Jak my to robimy? Powiem Wam w innym materiale.

Dałem ogłoszenie, że zapłacę każdemu, który popracuje dla mnie, 500 zł od każdego wypełnionego stanowiska pracy. 500 zł x 30 daje wspomniane tytułowe 15000 zł.

Daje więc wam ogłoszenie: Zarób 15 tys.zł znajdź fabrykę, znajdź magazyn który wyleasinguje naszych pracowników! Tak to działa.

Jeśli Wy macie znajomości możecie zdobyć takie kontakty to naprawdę możecie dużo zarobić.

Jeśli chcecie prowadzić taki biznes co ja i jeśli znajdziecie fabrykę gdzie znajdziecie 50 wolnych wakatów to zaproponuje tej osobie własną działalność. Własną agencję pracy.

Je się chętnie podzielę swoją kasą. Nikogo nigdy nie oszukałem. Wiedzę którą ja mam nabywałem łącznie przez 30 lat. Wy możecie też z niej skorzystać działając ze mną, słuchając moich instrukcji i rad. Od praktyka – ja Wam pomogę i pokażę kierunek w jaką stronę macie iść. Jeśli nie chcecie robić agencji pracy to spokojnie, pokaże Wam też inne możliwości zarabiania.

Istotą tego kanału jest moja aktywna pomoc w budowaniu własnego biznesu. Dlaczego to robię? Bo ja lubię pomagać. Zasada jest taka – musicie być bezwzględnie uczciwi. Mam swoje zasady. Chętnie pomogę każdej osobie która na to zasługuje.

Podobnie biznes fotowoltaiki. Możecie aktywnie poszukiwać chętnych do montażu fotowoltaiki. Polska zobowiązała się do rezygnacji z węgla. Będzie to gaz lub fotowoltaika, pompy ciepła. Jeśli chcecie w tym pracować, też możecie się do mnie zgłosić.

Na pewno osoba, która będzie chciała wykreować własny biznes to na pewno mu to pokaże. Pieniądze szczęścia nie dają? 🙂 To one pomagają w realizacji marzeń. Fajny samochód, fajny dom, podróże. Wasz czas jest do waszej dyspozycji!

Chcecie zarobić szybkie pieniądze? Rozejrzyjcie się, znacie zakład który potrzebuje pracowników? Doprowadź do takiego kontraktu a Tobie się to opłaci.

Szukasz stałego rozwoju? Dobrze trafiłeś, szukam osób chętnych, przedsiębiorczych które mogę ukierunkować na super model biznesowy.

Także śmiało – kontaktujcie się z nami telefonicznie, piszcie maile.
Jeśli macie własny pomysł, chcielibyście go zrealizować to uderzajcie śmiało. Pomogę.

Zapraszamy do oglądania odcinka!

#zarabiaj #150000zł #współpraca

🚀 Jeśli chcesz być na bieżąco z najnowszymi informacjami z tematyki biznesu subskrybuj nasz kanał Biznes To My!
https://bit.ly/3mONwL2

🔗 Nasza strona internetowa:
https://www.biznestomy.pl

💼 Kontakt i współpraca:
kontakt@biznestomy.pl
tel. +48 508 328 200

🌐 Biznes To My w social mediach:
▪ Instagram: https://www.instagram.com/biznestomy/
▪ Facebook: https://www.facebook.com/biznestomypl/
▪ TikTok: https://www.tiktok.com/@biznestomy.pl

🎧 Podcasty:
▪ Apple Podcasts: https://apple.co/2OTpnXq
▪ Google Podcasts: https://bit.ly/3cydiPz
▪ Spotify: https://spoti.fi/38L3Nvs

💚 Nasz portal Twoje Zdrowie 24 eu
https://twojezdrowie24.eu

💚 Kanał YT Twoje Zdrowie 24 eu
https://bit.ly/3tgGmSm