[#126] Sprzedażowe Q&A rękodzielnika (14.07.2021)

0

➡️ EBOOK NA START, O TRATEGII MARKI HANDMADE ➡️ https://bit.ly/MAŁADYSZKA​
➡️ EBOOK NA ROZWÓJ SPOŁECZNOŚCI WOKÓŁ MARKI HANDMADE ➡️
https://bit.ly/MALADYSZKA2
➡️ BESTSELLER ➡️ EBOOK O COPY WRITINGU REKODZIELNIKA ➡️ https://bit.ly/TRESCI
➡️ E-BOOK O KLIENCIE IDEALNYM ➡️ https://bit.ly/EbookKLIENTIDEALNY​​
➡️E-BOOK O PRODUKCIE I KOLEKCJACH ➡️ https://bit.ly/EbookPRODUKT​​
➡️ BLOG O BUDOWANIU MARKI HANDMADE ➡️ https://bit.ly/BEZCUKROWYBLOG​​
➡️BEZCUKROWY SKLEP ➡️ https://bit.ly/BEZCUKROWYSKLEP

👉👉 JAK SPRZEDAWAĆ RĘKODZIEŁO, czyli cotygodniowa sesja Q&A? 💪💪💪

❤ Helou, helou cukieraski! Witamy ponownie, na kolejnym live, padły dzisiaj naprawdę świetne pytania, ale zanim przejdziemy do pytań, kilka letnich ogłoszeń 😉
👉👉👉 Letnia Miła Szkoła z Bezcukrową posypką, czyli jak spokojnie sypiać w grudniu i cieszyć się zapachem ręcznie dekorowanych pierniczków, zamiast wymyślać „co tu jeszcze zrobić, aby sprzedać”.
❤ Wakacyjny Kurs Letnia Szkoła dedykowany jest tym, którzy chcą przygotować swoje Instagramy do sezonu świątecznego odpowiednio wcześniej (bez paniki i natłoku zdarzeń), by IG w okresie przedświątecznym pracowało na markę, a nie frustrowało. Będzie o strategii, reklamie, zasięgach i o tym, co warto zrobić teraz, podczas gdy konkurencja jeszcze leżakuje na plaży. (Ty tez możesz leżakować na plaży, ale z Letnią szkołą w słuchawkach na uszach).
❤ Gosi marka handmade 👉 Gosia Rybicka Biżuteria oraz www.instagram.com/gosiarybicka_/
❤ Gosi Miły Warsztat 👉 JEST MIŁO oraz www.instagram.com/jest.milo/
❤ Wywiad z Gosią 👉 http://www.youtube.com/watch?v=PmD4C0hxJyk…
❤ ❤ ❤ Co takiego bezcukrowego przygotowałyśmy my do Letniej Miłej Szkoły? Well, zaprosimy Was na warsztat z tworzenia świątecznej strategii marketingowej marki handmade!
👉👉👉 NAJLEPSZY SEZON ŚWIĄTECZNY EVER, czyli o tym, jak stworzyć strategię marketingową marki rękodzielniczej przed sezonem świątecznym, krok po kroku.
❤ Nasza Bezcukrowa Posypka to szkolenie strategiczne, warsztat wypełniony praktycznymi biznes-hakami, dzięki którym przygotujecie swoją markę na prawdziwą, bożonarodzeniową kampanię promocyjną.
❤ Dzięki trikom i sposobom, które omówimy w tym warsztacie, a z których korzystamy od lat we własnych markach rękodzielniczych, przygotujecie się na NAJLEPSZY SEZON ŚWIĄTECZNY EVER, nawet jeśli to będzie pierwsze Wasze podejście do kampanii marketingowej!
❤ To bezcukrowy przepis na skuteczną, szybką i tanią, rękodzielniczą kampanię reklamową.
❤ Dowiecie się, czego konkretnie potrzebujecie, jakie stoją przed Wami zadania (konkretnie, z czeklistą) i jak przygotować swój kalendarz zadań na ten czas. Dowiecie się, jakie są Wasze priorytety, a z czego możecie zrezygnować. Co Wam zadziała jeszcze w tym roku, a co zaczęte w tym roku, zaowocuje Wam w kolejnym sezonie.
❤ Podamy Wam sposób na świąteczną sesję produktową, którą wykonacie szybko, tymi narzędziami, które macie, bez konieczności opanowywania umiejętności obróbki zdjęć w skomplikowanych programach graficznych. Sesję, która wystarczy Wam do tego, aby przeprowadzić profesjonalną kampanię świąteczną.
❤ Z tego warsztatu dowiecie się, JAKIE produkty wybrać do przedświątecznej kampanii marketingowej, CO będzie sprzedawało się najlepiej przed świętami i jakich produktów NIE SZYKOWAĆ na święta, bo mają najmniejszy potencjał sprzedażowy. Dostaniecie też przepis na świąteczną kolekcję, bez konieczności tworzenia nowej kolekcji.
❤ Będzie o tym, jak wymyślić hasło i slogan na święta, jak ogarnąć motywy i kolory przedświąteczne i co konkretnie z nimi robić.
😃 Zryjemy Wam berety w nasz bezcukrowy sposób, który zmienia myślenie, otwiera głowy i daje proste rozwiązania na skomplikowane sprawy!
Na dzisiejszej sesji padły odpowiedzi na takie pytania:
👉 Jak zorganizować konkurs na Facebooku legalnie?
👉 Czy darmowa wersja erank podaje błędne informacje, aby zmusić nas do kupienia płatnej wersji?
👉 Który z naszych produktów będzie najlepszy dla osoby otwierającej pracownię artystyczną z organizacją warsztatów rękodzielniczych i sprzedażą rękodzieła?
👉 Czy puzzle na IG mają sens?
👉 Gdzie się zapisać na kolejną, już IV edycję naszego kursu BEZCUKROWA DYCHA i czy warto wziąć w nim udział (podpowiadami, o tu 👉👉
https://bit.ly/ListaOczekujacychDYCHA2022

❤ Na koniec, pytanie na dokładkę 👉czy pobraliście już sobie naszego darmowego e-booka? 👉👉 http://bit.ly/10000cukierkow ?
Zapraszamy Was oczywiście do naszej grupy wsparcia,
dedykowanej przedsiębiorczym rękodzielnikom:
➡️ https://bit.ly/BEZCUKROWAGRUPA
❤ A jeśli macie chrapkę na więcej, to polecamy Wam oczywiście nasze e-booki oraz szkolenia 🙂

Do zobaczenia następnym razem, miejcie FANTASTYCZNY wieczór!
Ciao!
👯‍♀️Karolina i Gośka👯‍♀️
#biznesbezcukru
#wsparciebezslodzenia