[#124] Sprzedażowe Q&A rękodzielnika (30.06.2021)

0

👉👉 JAK SPRZEDAWAĆ RĘKODZIEŁO, czyli cotygodniowa sesja Q&A? 💪💪💪

❤ Helou, helou cukieraski! Witamy ponownie, na kolejnym live, padły dzisiaj naprawdę świetne pytania, ale zanim przejdziemy do pytań, kilka ogłoszeń 😉
👉 Pierwsze ogłoszenie jest takie, że szykuje się naprawdę fajny live 🙂 Live o fuckupach, tych przedświątecznych. Zaznaczcie sobie datę w kalendarzu 7 LIPCA, godzina 20:00, bo tego dnia widzimy się na Instagramie JEST MIŁO 👉 www.instagram.com/jest.milo/
Będzie trochę śmieszno, trochę straszno, będzie bardzo miło i bezcukrowo 🙂 Fajnie byłoby Was zobaczyć na tym live, zwłaszcza, że dla Gosi to będzie debiut livowy 🙂
Na końcu spotkania Gosia otworzy sprzedaż Wakacyjnej, Miłej Szkoły z Bezcukrową posypką ❤

👉👉👉 Letnia Miła Szkoła z Bezcukrową posypką, czyli jak spokojnie sypiać w grudniu i cieszyć się zapachem ręcznie dekorowanych pierniczków, zamiast wymyślać „co tu jeszcze zrobić, aby sprzedać”.

❤ Wakacyjny Kurs Letnia Szkoła dedykowany jest tym, którzy chcą przygotować swoje Instagramy do sezonu świątecznego odpowiednio wcześniej (bez paniki i natłoku zdarzeń), by IG w okresie przedświątecznym pracowało na markę, a nie frustrowało. Będzie o strategii, reklamie, zasięgach i o tym, co warto zrobić teraz, podczas gdy konkurencja jeszcze leżakuje na plaży. (Ty tez możesz leżakować na plaży, ale z Letnią szkołą w słuchawkach na uszach).

❤ Gosi marka handmade 👉 Gosia Rybicka Biżuteria oraz www.instagram.com/gosiarybicka_/

❤ Gosi Miły Warsztat 👉 JEST MIŁO oraz www.instagram.com/jest.milo/

❤ Wywiad z Gosią 👉 https://www.youtube.com/watch?v=PmD4C0hxJyk

❤ ❤ ❤ Co takiego bezcukrowego przygotowałyśmy my do Letniej Miłej Szkoły? Well, zaprosimy Was na warsztat z tworzenia świątecznej strategii marketingowej marki handmade!

👉👉👉 NAJLEPSZY SEZON ŚWIĄTECZNY EVER, czyli o tym, jak stworzyć strategię marketingową marki rękodzielniczej przed sezonem świątecznym, krok po kroku.

❤ Nasza Bezcukrowa Posypka to szkolenie strategiczne, warsztat wypełniony praktycznymi biznes-hakami, dzięki którym przygotujecie swoją markę na prawdziwą, bożonarodzeniową kampanię promocyjną.
❤ Dzięki trikom i sposobom, które omówimy w tym warsztacie, a z których korzystamy od lat we własnych markach rękodzielniczych, przygotujecie się na NAJLEPSZY SEZON ŚWIĄTECZNY EVER, nawet jeśli to będzie pierwsze Wasze podejście do kampanii marketingowej!
❤ To bezcukrowy przepis na skuteczną, szybką i tanią, rękodzielniczą kampanię reklamową.
❤ Podamy Wam sposób na świąteczną sesję produktową, którą wykonacie szybko, tymi narzędziami, które macie, bez konieczności opanowywania umiejętności obróbki zdjęć w skomplikowanych programach graficznych. Sesję, która wystarczy Wam do tego, aby przeprowadzić profesjonalną kampanię świąteczną.
❤ Z tego warsztatu dowiecie się, JAKIE produkty wybrać do przedświątecznej kampanii marketingowej, CO będzie sprzedawało się najlepiej przed świętami i jakich produktów NIE SZYKOWAĆ na święta, bo mają najmniejszy potencjał sprzedażowy. Dostaniecie też przepis na świąteczną kolekcję, bez konieczności tworzenia nowej kolekcji.
❤ Będzie o tym, jak wymyślić hasło i slogan na święta, jak ogarnąć motywy i kolory przedświąteczne i co konkretnie z nimi robić.

😃 Zryjemy Wam berety w nasz bezcukrowy sposób, który zmienia myślenie, otwiera głowy i daje proste rozwiązania na skomplikowane sprawy!

Na dzisiejszej sesji padły odpowiedzi na takie pytania:

👉 Czy da się połączyć kolekcje ze sprzedażą pojedynczych produktów?
👉 Jak reagować na propozycje biznesowe na instagramie od zagranicznych kont?
👉 Jak komponować treści, o czym pisać do swoich odbiorców?
👉 Jak promować rękodzieła, które są bardzo czasochłonne i pracochłonne?
👉 Gdzie się zapisać na kolejną, już IV edycję naszego kursu BEZCUKROWA DYCHA i czy warto wziąć w nim udział (podpowiadami, o tu 👉👉 https://bit.ly/ListaOczekujacychDYCHA2022

❤ Na koniec, pytanie na dokładkę 👉czy pobraliście już sobie naszego darmowego e-booka? 👉👉 http://bit.ly/10000cukierkow ?

Zapraszamy Was oczywiście do naszej grupy wsparcia,
dedykowanej przedsiębiorczym rękodzielnikom:

➡️ https://bit.ly/BEZCUKROWAGRUPA
❤ A jeśli macie chrapkę na więcej, to polecamy Wam oczywiście nasze e-booki oraz szkolenia 🙂
➡️ EBOOK NA START, O TRATEGII MARKI HANDMADE ➡️ https://bit.ly/MAŁADYSZKA​
➡️ EBOOK NA ROZWÓJ SPOŁECZNOŚCI WOKÓŁ MARKI HANDMADE ➡️
https://bit.ly/MALADYSZKA2
➡️ BESTSELLER ➡️ EBOOK O COPY WRITINGU REKODZIELNIKA ➡️ https://bit.ly/TRESCI
➡️ E-BOOK O KLIENCIE IDEALNYM ➡️ https://bit.ly/EbookKLIENTIDEALNY​​
➡️E-BOOK O PRODUKCIE I KOLEKCJACH ➡️ https://bit.ly/EbookPRODUKT​​
➡️ BLOG O BUDOWANIU MARKI HANDMADE ➡️ https://bit.ly/BEZCUKROWYBLOG​​
➡️BEZCUKROWY SKLEP ➡️ https://bit.ly/BEZCUKROWYSKLEP

Do zobaczenia następnym razem, miejcie FANTASTYCZNY wieczór!

Ciao!

👯‍♀️Karolina i Gośka👯‍♀️

#biznesbezcukru
#wsparciebezslodzenia